Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Kořist vs. predátor - 15. kapitola

22. listopadu 2012 v 19:10 | Chensie Ips - Sue Wish |  1. kniha - Kořist vs. predátor
"Di?" než se stačím vzpamatovat, prosmýkne se pode mnou a jedním skokem se dostane do rohu ložnice, kde se z ní v jediné vteřině stane rozechvělý uzlíček nervů. Po stehně jí stéká proužek rudé krve. Přivírá oči, jako bych jí tím připomněl něco nepříjemného. A zřejmě ano. Její reakce je tak prudká, že když na mě obrátí své vyděšené oči, zprvu nevím, co dělat.
"Snad jsem tě…" usyknu, když sleduji stékající krev.
"Di," řeknu provinile.
"Promiň, asi mi to trochu ujelo. Nechtěl jsem." Vstanu a čím více se k ní přibližuju, tím více se chvěje.
"Dej mi chvilku," zaskřípe zoufale zuby a poposedne si. Prsty si zajede do vlasů a pevně semkne víčka.
"Potřebuju se jen dát do kupy," zhluboka se rozdýchává. Její hruď se trhavě zvedá a já trpělivě stojím kousek od ní a čekám, než se zklidní natolik, abych jí to mohl vynahradit.
"Promiň," zavrtí zamračeně hlavou.
"Já jen…" povzdychne si a zúží nenávistně oči.
"Připomnělo mi to ten horor s Dexem," zašklebí se na mě a vymaže ze svých očí lesk.
"Ale už je to fajn, nezlob se. Ty seš jinej, já jen…" zafuní a zavrtí hlavou, než ji složí do svých dlaní.
"Dnešek mi fakt dává zabrat." Váhavě se usměje a natáhne ke mně ruce v náznaku objetí. Vezmu ji do náruče a s přemáháním nechávám opadnout svou touhu. Nejen jí dává dnešek zabrat.
"Moc mě to mrzí," omlouvám se jí, zatímco jí shrnuji vlasy z obličeje.
"Nech to být. To se může stát každýmu. Je to fajn, jen jsem se lekla." Mávne rukou a vyvlékne se mi.
"Víš, jak jsi říkal, že láska a sex se nemíchá?" zpytavě se na mě zahledí. Jen přikývnu a dál ji probodávám pohledem.
"Já prostě…" povzdychne si.
"Prostě mi to bez lásky nepůjde," pokrčí rameny a pohled stočí k oknu.
"Já jen, jestli ti nebude vadit, když se mnou to nebude takový jako s Miou," ušklíbne se.
"Já nemám tolik zkušeností," zatváří se zničeně, jako by byla zklamaná sama sebou.
"Proč se pořád srovnáváš s ní?" pozvednu obočí a pohodlně se opřu o pelest.
"Mia je sice zkušená a dokáže chlapům zamotat hlavu, ale po noci, kterou s ní stráví, si na ni už ani nevzpomenou. Je to jen další, která prošla kolem…" ušklíbnu se.
"Jestli rozumíš, jak to myslím," zúžím oči a pátrám v její dětské tvářičce.
"A to, co jsem říkal o lásce a sexu," zahledím se na ni s jistou nostalgií.
"Nikdy jsem to neslučoval, protože jsem to prostě tak nezažil," pokrčím rameny.
"Šlo jen o sex a na city už nezbyl čas ani nálada," snažím se potlačit křivý úsměv.
"Až u tebe jsem poznal, že se na to dá dívat taky jinak. A když jsem tě pak uviděl s Dexem, tak… " zamračím se a zkrabatím čelo, zatímco zatnu dlaně v pěst. Probodne mě letmým úsměvem a v očích se jí zračí zamilovanost.
"Víš, já…" zaskřípe zuby a přemýšlivě se podrbe na spánku.
"Mně… mně by se líbilo, kdybys za ní už nešel," tápavě se na mě zadívá a přešlápne na místě.
"Víš, kdybys s ní už nespal, když bys byl se mnou," dodá rychle.
"A Dexe bys ode mne mohl držet dál," probodne mě vyděšeným pohledem a roztřese se. Chci k ní natáhnout ruce a něco říct, když Mia s Dexterem v závěsu vrazí do dveří.
"Do hajzlu, co to…" zahřmím.
"Říkal jsi, že už ho na mě nezavoláš!" vykřikne zděšeně Di a uteče zpět do rohu, kde se rozechvěje s hlavou mezi koleny. Odvrátím se od ní a chytím Dexe pod krkem.
"Do hajzlu, co tu chceš?" zavrčím a pak mi dojde, že je v takovém stavu, že s ním žádná domluva nebude. Pustím ho s odfrknutím.
"Už jste tu nějak podezřele dlouho, hrdličky," zašklebí se na mě Mia a přihne si z láhve.
"Proto vás jdeme zkontrolovat," nalepí se na mě a vášnivě mě políbí. Odtrhnu ji od sebe a hodím pohledem po Di.
"Tak už jsi ji konečně zaučil?" rozesměje se. Zamračím se a odtáhnu se od ní úplně.
"King," poplácá mě Dexter po ramenou. Probodnu pohledem.
"Vypadněte!" zavrčím a snažím se je vystrčit, jenže Mia je neskonale mrštná. Podaří se mi za dveře vystrnadit jen opilého Dexe, který ihned začne bušit do tvrdých dveří a křičet na celý dům.
"Já chci k vám! Já si chci taky aspoň šáhnout!" prská, zatímco se na mě Mia znovu nalepí a celou vahou svého těla mě shodí na postel.
"Tak a dost, ty couro!" zavrčí Di a popadne ji za vlasy. V očích se jí zračí takový vztek, až se musím poťouchle usmívat. Ona žárlí! Je to tak potěšující pocit, že jí pomohu Miu od sebe odervat.
"Už toho mám dneska plný zuby!" Kolem sebe metá hromy a blesky.
"Ona na mě vystrkuje drápky," škytá Mia. Je vážně hodně opilá. Stačili se s Dexem za mé nepřítomnosti pořádně rozšoupnout. Chytí Di kolem krku, a zatímco já se zájmem sleduju, jak se moje křehká maličká dokáže dostat do ráže, tak jí něco šeptá. Když se od ní Mia po chvilce odvrátí, všimnu si, že má Di v očích slzy.
"Di," brouknu nechápavě a zvednu se. Čekal jsem nějakou akci a ne srdceryvný pláč. Užasle zírám, jak se z ní zas a znovu stává uzlíček nervů a zoufalství. A to se jí Mia ani nedotkla. Probodne mě nenávistným bolavým pohledem a zmizí za dveřmi.
"Co se stalo?" zavrčím na Miu, která se na mě opět nalepí a prsty se mi rve do kalhot. Nechápu, jak to dělá. Má snad ruce úplně všude. Párkrát se dostane na správné místo, až slastně usyknu. Do reality mě vrátí až pronikavý výkřik. Odstrčím od sebe Miu a vyběhnu na chodbu.
Di leží na zkrvavené zemi s prokousnutým hrdlem. Rychle k ní přikleknu a vezmu ji do náruče, zatímco vysmátého Dexe probodnu vražedným pohledem. Kdybych neměl plné ruce práce s Di, protáhnul bych mu ten úsměv od ucha k uchu!
"To si s tebou ještě vyřídím," syknu temně a zúžím černé oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 6. září 2013 v 19:44 | Reagovat

Pořád to samé do kola. Bla bla bla bla bla... Kvůli tomuhle hloupému stylu vyprávění vám zanikají všechny momenty, které by v rukou někoho jiného krásně vynikly a mohly být považovány za zlomy. Chester přece připouští, že sex a láska mohou patřit k sobě – pro něj je to ohromný zlom. Svým způsobem se překonal. Ale tady to úplně zapadne ve všem tom úpění, skřípání zuby a šklebení.

Jednu laskavost, prosím. Zkuste si představit živě to, co píšete. Víte, jak debilně bude Diana vypadat, když bude za každou větou skřípat zuby? A když se bude pořád šklebit? Když si to takhle představíte, určitě přijdete i na spoustu jiných věcí, co by se daly popsat – abyste se pořád neopakovaly. Kdybych byla ještě větší blázen, než jsem, tak bych vám spočítala, kolikrát za celých 5 knih se někdo zašklebil, zaskřípal zuby, prosmýkl se, přitiskl se k někomu, kolikrát zabrečel, protnul někoho pohledem a kolikrát blýsknul očima. Prosím, už tam tyhle věci necpěte. Už bylo dost brečení, protínání, blýskání a tisknutí!

Omlouvám se, ale Diana je asi úplně blbá... nebo co. Vždyť Chester jí jasně řekl, že už na ni Dextera nepošle, celou dobu je s ní v pokoji. A když Dexter vejde s Miou do pokoje, ona zase začne šílet a myslí si, že ho Chester poslal. Vždyť je úplně jasné, že ne! Za chvíli už skáče po Mie, jako by snad ani nikdy nebyla zraněná. A bum! Stačí jedno slůvko a ona už zase fňuká jako štěně... Ona má fakt nějakou poruchu osobnosti.

Komu se tu snažíte namluvit, že Chester je upír, který nikoho nenechá sahat na svou oběť? „To si s tebou ještě vyřídím.“ je všechno, co evidentně svede. Wow, to je ale drsňák, člověk by se až počural hrůzou, že jo?

Bože, takže teď Dex bude pořád kousat Dianu, ta bude furt polomrtvá, pak přijde Chazzy, budou se pokoušet o sex, pak zase přijde Dex a kousne ji a pořád dokola. Jak duchaplné. Tohle by si zasloužilo cenu za dílo století. Skutečně. Něco takhle blbého se jen tak nevidí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama