Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Charlie Rotten Bestial

29. listopadu 2012 v 23:16 | Chensie Ips - Sue Wish |  Postavy
Charlie Rotten Bestial

Narozena
1. září jako upírka.

Rodiče
Otec: Chester Rotten Bestial
Matka: Diana Fate

Charlie je roztomilá, velmi bujará upíří holčička, která si mezi dvěma chlapci vybije rovnocenné místo. Je divoká a upíří po Chazzym. Má po svém otci rovněž temné oči, po Dianě má černé vlásky a nevinný obličejík, který už jako nemluvně křiví v sarkastické škleby.

Upíří těhotenství trvá od čtyř až do pěti měsíců. Upírky jsou v tu dobu velmi netolerantní, přímo labilní a upíří, takže potřebují spíše být sami, než s partnerem. Jsou samostatné, téměř až přílišně. V době, kdy Di čekala dvojčata, z ní pil i Dexter a jednou či dvakrát i Dick. Pro upíry je míchání jedu v těhotenství špatné, ubližuje to plodu. Díky tomu bude mít Charlie v budoucnosti problémy se zdravím, nebude natolik stoprocentní - už i kvůli tomu, že Diana, když je počala, byla člověk. Bylo to při jejím poprvé; v případě, že je upír zamilovaný totiž může zplodit následovníka (potomka) s člověkem, nejlépe se Šťastnou krví. Diana se v průběhu stala polovičním upírem a díky tomu má Charlie i její bratr rudé oči, jakmile jsou hladoví. Je to taková abnormalita, obyčejní upíři to nemají.

S Charlie máme rovněž volné pokračování, ve kterém se setkáš s Redem i jejím bratrem a uvidíš, jaký je Chester jako otec, který kvete ze své divoké holčičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama