Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Dick Devotion

29. listopadu 2012 v 21:03 | Chensie Ips - Sue Wish |  Postavy
Dick Devotion

Narozen
7. května, proměněn v upíra ve dvaceti šesti letech.
Rodiče
Matka: Nadia Devotion
Otec: Troy Devotion

Dick je charismatický blonďatý upír s rozcuchanými krátkými vlasy a andělsky nebeskýma očima. Je vysoký podobně jako Chester a má štíhlou postavu. Ačkoliv má gesta i držení těla frajerské, stejně tak jako křivé úsměvy, ve skutečnosti je to mírumilovný beránek, který než poznal Dianu, nebyl nikdy zamilovaný. Kolem Dicka se motá několik tajemství, které se ho přímo dotýkají. On sám je fyzicky zdatný a kupodivu jako upír nikdy nebyl přímo upíří. Už od zrození byl sám s sebou a nezabíjel... Možná k tomu měl své důvody.

Tenhle upír je přátelský a i když se to nezdá, stane se namísto soka Chesterovým kamarádem, který mu s jeho Maličkou hodně pomůže, ačkoliv Dick si ji uchová v srdci navždy. S Di má zvláštní vztah - on a Chester jsou jediní, koho k sobě tak skoro pustila a ukázala jim, jaká je. Dick si získal její důvěru a to pouto, které mezi sebou mají, mu pomáhá poznat, jak na ni. On dokáže vyjít s každým, ale s nikým si nerozumí tak dobře jako právě s Chesterovo Šťastnou krví.

Dick nemá rád zbytečné násilí, ale je sžitý se smrtí. Dokáže se s ní vyrovnat a chápe, že někdy to prostě tak být musí. Svým způsobem bojuje proti ničení a zabíjení lidí, i když sám je upír. A velice mu shází někdo, díky němuž se stal tím, kým je... Možná se v něm skrývá víc, než tušíš.

Jeho příjmení znamená Obětavost, což je vlastnost, která Dicka rozhodně charakterizuje... Kdyby bylo třeba, obětoval by svůj vlastní život, aby zachránil druhého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama