Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Drak Rotten Bestial

29. listopadu 2012 v 23:24 | Chensie Ips - Sue Wish |  Postavy
Drak Rotten Bestial

Narozen
1. září jako upír.

Rodiče
Otec: Chester Rotten Bestial
Matka: Diana Fate

Drak je upíří dvojče Charlie. Je to rozkošný upíří chlapeček, který je tváří nejvíce podobný na Chestera ze všech dětí. Má ovšem Diiny šedé oči a černé vlasy. Je to neagresivní, veselý chlapeček, který se rád mazlí a ani se moc nebrání, když ho jeho sestra buší hračkami.

Drak získal své jméno po Dianině otci, který, ačkoliv se jmenoval Daniel, měl přezdívku Drak. Dráček jednou bude ještě pořádný chlap a rozhodně překvapí. :o) Stejně jako Charlie mu rudnou v době hladu oči - což mají po Dianě. Vysvětleno je to u Charlie. ,o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama