Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Dravá vs. nevinná - 23. kapitola

23. listopadu 2012 v 18:14 | Chensie Ips - Sue Wish |  4. kniha - Dravá vs. nevinná
Chester
Je to ona, která překoná tu zbývající vzdálenost mezi námi a dotkne se mých chladných rtů.
Tiše vydechnu. Nechci na ni tlačit, ale když vidím, že je na tom podobně jako já, obejmu ji a přitisknu k sobě a začnu jí drtit ústa svými nenasytnými polibky. Přijde mi to skoro jako věčnost, kdy jsem ji naposledy líbal… Líbám Di, mou Maličkou, mou Šťastnou krev! Mou Di! Užívám si tu blízkost, prsty, kterými mi zajíždí do vlasů, steny, které jí unikají z úst ... jenže po chvíli mi přestane líbání stačit. Rukou jí zajedu pod tričko a uvědomím si, že nemůžu... Do hajzlu! Odlepím se od ní a tváří mi projede škleb, když pocítím ten neklid v rozkroku. Kalhoty mám napnuté k prasknutí. Celibát mi vážně nedělá dobře. Tak moc bych ji chtěl... "Promiň," zachraptím. "Musím si ... dát pauzu." Usměju se omluvně.
Jen se na mě zazubí a přitiskne se mi do náruče, když se posadím vedle ní na postel. Něžně se mi otírá rty o krk a hladí mě. "Au," zasténá mi náhle do ucha a zatne pevně čelist, zatímco se schoulí do klubíčka.
"Co ti je?" Zajedu jí na břicho.
"Nevím. Divně to … bolí, sakra," zanaříká a na čele se jí objeví krůpěje potu.
Jakmile ucítím v dlani řezavou bolest a kaluž pod jejími stehny, dojde mi to. "Do hajzlu, teď ne!"
"Au! Au! Uklidni je! Co se sakra děje?!" rozbrečí se mi v náruči. Ta bolest ji ochromuje a ona sebou, co chvíli cukne.
"Myslí, že na tohle už jsem krátký…"
Vyděsím ji ještě víc.
"Uklidni se. Lehni si. Je to nečekané, ale nejspíš naše děti uvidíme dříve, než se naděješ, protože … rodíš," polknu. Při vyslovení toho slova se mi udělá mírně nevolno. Tohle nemám šanci zvládnout! "Dojdu pro Desire a Miu. Hned jsem zpátky!"
Desire, kterou potkám na chodbě, ihned vmanévruju k Di, aby se jí snažila klidnit do doby, než přivedu Miu. Když strčím hlavou do její ložnice, zrovna si hraje s Redeyesem. "Di … rodí … teďka!" dostanu ze sebe.
Rychle se zvedne a strčí mi ho do náruče. "Potřebuju čistý ručníky," zaúkoluje mě po cestě do ložnice, kde si sedne před Di, která už je rozkročená.
Desire ji drží za ruku, a zatímco září štěstí, tak její sestra je jejím pravým opakem.
Nervózně se kouše do rtu a bolest jí co chvíli protne obličej nepřirozenou grimasou.
"Musíš pravidelně a pomalu dejchat. Zhluboka se nadechni... Ták je to správně," nabádá ji Mia.
Přitočím se k ní s obavami v očích. "Zvládneš to?"
"Co jinýho mi zbejvá? Neboj se, když jsem to zvládla u sebe, tak s ní to bude hračka."
Přikývnu. Jsem v obličeji asi víc bledý než normálně, protože se na mě usměje.
"Neboj, bude to dobrý."
"Mio, jsou tam dvě…"
"Já vím. Musíš mi věřit."
Zkoumavě se na ni zadívám a přikývnu. Hned, jak jí obstarám, co potřebuje, posadím se vedle Di a chytím ji za ruku. Reda jsem předal Dickovi, protože musím být u své Maličké! Zdá se, že ty bolesti jsou čím dál horší, ale psychicky se už trochu uklidnila. Vím, že nejvíc se bojí neznámých věcí, ale teď, když vidí, že na to není sama, začíná to pomalu zvládat. I přesto je mi hrozně, když ji takhle vidím. A cítím se o to hůř, když vím, že jí nemůžu nijak pomoct. Nesnáším tenhle pocit zoufalství a bezmoci, kdy nemůžu nic dělat a můžu jen čekat! Mám strach, že se z toho zblázním. Drtím jí ruku a otírám pot z čela, nasucho polykám a v hlavě se mi prolíná její nářek s Miiným hlasem, který jí pobízí k dalšímu tlačení. Nevím, jak dlouho to trvá, než se ozve dětský pláč. Na okamžik ztuhnu. Naše první dítě je na světě! Zhluboka se nadechnu a zadívám se na Di, která dojetí dává bezprostředně najevo.
Slzy jí stékají z rozzářených očí.
"Co je to?" dostanu ze sebe, když mi Mia podá osušené, ještě mírně krvavé stvoření, zabalené v osušce. Nemohu se vynadívat. Je prostě dokonalé!
"Kluk!"
"Má oči po tobě," vydechnu a posadím se zpátky k Di. Na čelo jí vlepím vděčný polibek a dívám se do těch šedých popelavých očí, kterými na mě mžourá můj prvorozený následovník. Držím malého v náručí jako svůj největší poklad, zatímco Di zápasí v potu tváře s naším druhým dítětem.
"Už to bude! Ještě zatlač!" pobízí ji Mia, i když má Di všechny svaly napjaté a skrze pevně zaťaté zuby jí unikají bolestné steny.
Už nekřičí, zřejmě se ovládá kvůli našemu synovi, aby ho tím křikem nevyděsila.
"Vydrž," šeptám jí do vlasů a zahrnuju ji letmými polibky.
"Ještě trochu!" zahalasí Mia a my konečně uslyšíme křik našeho druhého dítěte.
Pláč je oproti jeho sourozenci ostřejší a pronikavější.
Di se na mě unaveně usměje a pak sjede pohledem na Miu a okouzleně pozoruje, jak opečovává naše druhé dítě.
"Druhá je holčička," hlesne s úsměvem a podá mi ji do náruče.
Opatrně je oba držím v rukou jako to nejkřehčí zboží a dívám se na holčičku, která si mě se zájmem prohlíží hnědýma očima, vlásky stejně tmavé jako její bratr. Pořád nějak nemůžu uvěřit tomu, že už jsou oba tady. Z ničeho nic mám náruč plnou. "Jsou… prostě úžasný," ohodnotím náš společný výtvor a znovu se posadím k naprosto vyřízené Di. "Moc ti děkuju," zašeptám jí do rtů, když ji políbím.
Znovu se unaveně se usměje a hladí naše děti po hlavičkách. "Sakra, jsou tmavovlasí," řekne trochu zklamaně.
"To je přece jedno, Di, jsou krásní," rozplývá se Desire a nakukuje jí přes rameno, zatímco ji objímá.
"To jsou, já jen … myslela, že budou blond," pousměje se na mě.
Zavrtím hlavou. "Ne, jsem rád, že jsou po tobě," políbím ji znovu.
"Musím říct, že se vám vážně povedly." Mia si je prohlíží se zájmem, zatímco si ruce otírá do ručníku, aby je mohla pohladit po vláskách.
"To bych řekl," zazubím se na ni a pak zvážním. "Díky za všechno."
Jen přikývne a zeleným pohledem si prohlíží tu naši rodinu.
Zbytek už není tak chaotický.
Di ze sebe do půl hodiny dostane i placentu, zatímco já se kochám pohledem na své dvě naprosto úchvatné děti. Nikdy bych nevěřil, že se z nás dvou stanou rodiče. Že mi dá něco, po čem každý upír tolik touží… Mám vlastní následovníky a ta holčička má oči po mně… Temné. Je ukřičenější, zatímco náš syn s popelavýma očima po matce, se jen vrtí a občas zabrečí.
"Pomohl bys mi do koupelny?" Obrátí na mě šedé oči opuchlé pláčem moje Maličká.
A já si vzpomenu na něco, co jsem pár dní zpátky četl, když jsem tu byl sám a myslel na ni.
Uzdravování po porodu
Upíři mají oproti lidské rase další výhodu, což je rychlá regenerace těla po jakémkoliv fyzickém zásahu. Obvykle je zapotřebí, aby ochránili sami sebe nebo dokázali lovit, proto je jejich tělo rychle samo uzdravovací.
Stejně tomu je i v případě poporodních stavů, kdy se tělo upíří matky během několika hodin dokáže uzdravit a být zas tělem plnohodnotného upíra. Ovšem záleží na příjmu potravy, krev je v tomto případě nepostradatelná. Upírka nabírá nové síly a oproti lidem nabývá stejných křivek, jako tomu bylo před graviditou.
Podle Mii stačí bohatě přijímat krev a šetřit se.
Jenže Di je poloviční upír a možná to bude probíhat trochu jinak, kdoví. Raději jí ihned přinesu dvojitou dávku krve, kterou do sebe hladově dostane a oči se jí rozzáří do krvava.
Trochu se zarazím. "Cítíš se dobře?" zkoumavě si ji prohlížím, zatímco se jí do obličeje vrací barva polo-upíra.
"Je mi fajn."
"Jestli ti to nebude vadit, tak vezmu děti k sobě. Budeš na sebe mít alespoň čas a malí u mě budou v pořádku, nemusíš se bát," nabídne se Mia a ihned děti obstarává, čemuž nezaučená Di jen přihlíží.
Je ještě příliš mladá, aby měla děti... Prolétne mi hlavou. Když se, ale na ty na naše dvojčata zadívám, zjišťuju, že si to bez nich už nějak nedokážu představit.
"Věřím ti." Di je políbí na čelo a dívá se za nimi, dokud s nimi Desire a Mia nezmizí za dveřmi. Pak si povzdychne, zatímco já sklízím zakrvácené ručníky.
Jakmile je uložím do koše na špinavé prádlo, nechám napustit plnou vanu a vezmu Di do náruče a přenesu ji do koupelny. "Skočím dát do kupy pokoj. Zvládneš to tu sama?" Pomáhám jí ze zakrváceného trička. Je jako hadrová panenka. I když do sebe už dostala čerstvou krev, přece jen toho na ní bylo v posledních hodinách dost.
"Buď prosím se mnou," hlesne a zvedne ke mně strhanou tvář, ale oči jí září štěstí.
Jen se usměju a vezmu ji do náruče, abych ji položil do teplé vody.
Úlevně vydechne a zavře oči.
Kleknu si vedle vany a vtisknu jí krátký polibek.
"Malí jsou krásní po tobě." Otočí se na mě a pohladí mě po tváři.
"Po tobě," usměju se.
"Miluju tě."
"Také tě miluju. Ani nevíš, jak moc," zachraptím a chytím ji za ruku, kterou mě hladí a vtisknu jí další polibek do dlaně. "Vůbec nevím, jak ti za ně poděkovat … a omluvit se za to, že sis kvůli mně musela tolik vytrpět. Ode dneška bez ochrany ani ránu. Už tě takhle vidět nechci. Bylo mi z toho vážně hrozně." Opírám se jí čelem o útle rameno a vdechuju její vůni, zatímco mě laská ve vlasech. Všechny naše problémy se scvrkly v cosi titěrného a nepodstatného. Pro mě je momentálně důležitá už jen ona a děti. Za ty dva týdny jsem … si toho hodně uvědomil.
"Myslím, že nám dva upírci budou stačit," vydechne a dívá se mi šťastně do očí a nechává se ode mě častovat polibky.
"Myslím, že bohatě. Především, pokud budou po tobě!" zazubím se a inkasuju stříkanec do očí.
"Moc mě nezlob nebo si vlezu k tobě a pak to bude teprve zajímavé!" blýsknu očima, i když je mi jasné, že nic z toho v tuhle chvíli nepřipadá v úvahu.
Jména vybereme téměř jednohlasně. Když navrhnu, aby měla holčička jméno Ch stejně jako já, Di s radostí souhlasí s Charlie. A já se přikloním k Drakovi, přestože mi to připomíná toho muže, kterého jsem nenáviděl, a ta zášť trvá… Ovšem je to jméno pro upíra, a pokud by byl Drak jen z části houževnatý, jako ten muž, nemusel bych se o něj v upířím světě bát.
"Nevadí ti, že máš holčičku?"
"Ani náhodou! Jsem moc rád. Navíc má ... oči po mně! Všimla sis?" Div se nerozplývám při vzpomínce na ty její velký kukadla, který na mě zvědavě upírala. "Další ženská, která si mě ihned omotala kolem prstu," usměju se a Di se na mě celá okouzlena zahledí.
"Škoda, že nejsou blonďatí," povzdychne si a zvedne ke mně rudý zrak, ale s tím jsem já ostatně i počítal.
Zvyšující se hlad po dobu rekonvalescence není nic neobvyklého.
"Co trochu mý Šťastný krve?" Políbí mě na zápěstí, až se ušklíbnu. "Hned to pak půjdu naředit!" slibuje, zatímco mi krvavým pohledem přejíždí po tepnách.
Bez řečí si vyhrnu rukáv košile a nechám ji, aby mi polibky rozmazlovala zápěstí. Jazykem mě jemně hladí přes žílu, a když se do mě zakousne, div mě ten známý pocit neodrovná, kolik je v tom kousnutí lásky! Zahryzne se mi do těla a srazí mě na kolena, div že neúpím slastí jako nějaký slaboch. Jestli bylo předtím to, co ke mně cítila silné, tak nevím, jak to nazvat nyní! "Di!" hlesnu a před očima hvězdičky a slastnou mlhu. Takový pocit beztíže jsem snad ještě nepocítil a to ani při létání… Můj dech se zrychluje s každým dalším douškem a tvrdost v rozkroku se zvyšuje. Mám pocit, že mi snad praskne! Když je toho na mě moc a mám pocit, že už jen někam padám a padám, chtě nechtě ji od sebe odtrhnu.
Přerývavě dýchá, jako by právě uběhla maraton. Pokožka jí stříbřitě září a ve spokojeném obličeji má stále vyceněné špičáky, ale její pohled už je opět popelavě svádivý. "Sakra, Chazzy, to bylo žrádlo…" hekne omámeně a protočí panenky, což mluví za vše.
Zakloním hlavu a snažím se rozdýchat ten přetlak. "Lásko, tohle mi dělat nemůžeš!" Div nezaúpím. Návrat do reality je těžký a bolestný. Znovu na mě dopadá zemská přitažlivost a já cítím snad každou kost v těle. Jako bych najednou nebyl schopný nést kostru svého těla.
"Já tobě?" prskne pobaveně a začne si z těla smývat krev.
Raději se donutím vstát a přinesu jí několik sklenek krve. Jednu lidské a další dvě zvířecí, protože bych toho chlapa nerad vyšťavil.
Když se zvedne z vody, užívá si své tělo. Je na ní vidět, jak radostně se prohlíží a pociťuje nesmírnou úlevu, když už v sobě nemá tu váhu navíc. Kriticky se sjede pohledem a pak se mi obdivně vystaví, až zúžím oči a pocítím známý tlak v kalhotách.
"Pokud máš hlad, tak ve sklepě máš litry čerstvé krve." Pomůžu jí z vany a rychle ji musím zabalit do ručníku, protože jí nějak otrnulo a zas by mě akorát provokovala.
"Fajn, ale pak ho pustíme." Nechá se ode mě přenést do pokoje, kde ji posadím do křesla a začnu uklízet. Vypadá to tu jako po Oskarových orgiích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama