Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Dravá vs. nevinná - 25. kapitola

23. listopadu 2012 v 19:58 | Chensie Ips - Sue Wish |  4. kniha - Dravá vs. nevinná
Chester
"Sakra, jsem furt zlá!" zasténá a snaží se ode mě odtáhnout, ale nedovolím jí to.
Pevně ji držím a snažím se ji utišit.
Jenže … ona chce být moc samostatná na to, aby se nechala utěšovat.
"Nemohla jsem se od něj odtrhnout," brečí a rozmazává si slzy po obličeji, zatímco se mi vyhýbá pohledem. Jako by jí vadilo, že vidím tu slabost, která je tak typická pro lidskou rasu…
"Nejsi. Kdybys byla, nepokoušela by ses od něj odtrhnout. Jde jen o to, naučit se dostatečně ovládnout své instinkty. Nejde to ze dne na den." Tisknu ji a kolíbám s ní i proti její vůli. Její zoufalství se do mě zabodává jako nůž. Nevím, čím to je, že je to tak intenzivní. Možná to naše pouto zesílilo díky porodu a faktu, že se v nás spolu s příchodem dětí probrala jakási vlna rodičovské lásky…
"Vezmi mě za dětma," poprosí mě plačtivě a levou rukou mě chytí kolem krku.
Líbí se mi, jak si mě dokáže podržet, když chce.
"Seš můj poklad," zašeptá mi do rtů, když ji vynáším ze sklepa. Jemně mě líbá na ústa a já pociťuju něco nového... Souznění...
*** *** ***
"Už jsem se po vás sháněla." Dá Mia ruce v bok, když vejdeme do dveří a nasadí vyčítavý tón, ale kočičím pohledem probodne mě, protože Di má po porodu emoce jako na horské dráze.
To k tomu podle všeho patří a je to jev běžný jak u lidí, tak bohužel i u upírek.
"Koukám, že jako rodiče selháváme už od začátku," zazubím se.
"To není moc vtipný!" sjede mě zamračeným pohledem. Ta její mateřská láska ke všem dětem je vážně … nekonečná.
Zavrtím nad tím v duchu hlavou, zatímco Di si bere Draka do náruče a krmí ho.
Zadívám se na svou dcerušku. Na svou Charlie. Bříšky prstů jí přejíždím po tváři.
Probodává mě temnýma očima, tak podobnýma těm mým, až se ve mně dme otcovská pýcha s hrdostí. "Co Dexter?"
"Je nějakej divnej. Celej vyplašenej," zamračí se Mia. "K Redeyeskovi se chová odmítavě jako vždycky, ale jinak je jako chodící mrtvola."
Po očku se zadívám na svého prvního následovníka, který leží na bříšku a zvedá hlavičku. V téhle provizorní postýlce jsou všechny děti vedle sebe a ... já jsem za to rád. Chci, aby dvojčata věděla, že mají i dalšího sourozence. Chci, aby v budoucnu drželi pospolu...
"Jsem ráda, že má Redík ještě jednoho tátu, který se k němu bude chovat líp," usměje se na mě Mia a hladí malého po hlavičce.
"Podej mi malou," hlesne Di a předá mi Draka.
Zatímco Char krmí, přemýšlím o tom, že má Mia pravdu. Dexter je poslední dobou vážně vyděšený. Tak neskutečně, že to není až možné. Nevěští to nic dobrého, i když je Dex srab, který se lekne vlastního stínu.
"Byli hodný?"
"Navzdory genům od rodičů byla dvojčátka zlatá!" uculí se Mia a strčí mi do náruče Redeyese, který mě chtivě plácá ručičkami po obličeji.
"Jak navzdory genům?" šklebím se. "My jim dali ty nejlepší geny, jaké jsme mohli!" Bráním se, zatímco na něj vztekle a děsuplně vrčím, až se tomu můj syn hlasitě směje. Jeho dětský smích se mi tak příjemně zarývá do uší.
"Šílený," prská Di a odtáhne se ode mě, zatímco koulí očima.
Samozřejmě, není obvyklé, že by děti, i ty upíří, natolik přijímali hrůzu a strach nahánějící úsměvy. Ovšem Red je v tomhle … trochu jiný než ostatní.
"Jdu na půdu. Měly by tam být nějaké postýlky. Dvojčata nemůžou být pořád tady."
Di ke mně překvapeně vzhlédne. "Sakra, ty máš na půdě dětský postýlky? A co výbavičku a hračky?" zakření se nad mou nevyzpytatelností.
Uculím se na ni. "Jsem v tom nevinně. Jen jsem tu nechal, co v tomto domě bylo, když jsem se sem nastěhoval." Usměju se a zmizím na chodbu, kde narazím na Dicka.
"Ach, tady je ten trojnásobný otec!" Rozpřáhne ruce, jako by mě chtěl obejmout. "Viděl jsem je! Jsou fakt úžasný. Smekám! Des o nich tolik básní, že se bojím, aby nechtěla vlastní," zašklebí se a chce vejít, ale já ho tvrdě chytím za paži.
"Di je krmí… Nemusíš vidět všechno!" zašklebím se na něj žárlivě, ale akorát ho tím rozesměju. "Buď ticho a pojď mi raději pomoct. Musím dvojčatům zajistit postýlky, jsou na půdě." Strčím do něj.
Zatváří se stejně udiveně jako Di před chvílí. Oběma rukama si uhladí vlasy, aby je pak zase nechal roztrčet do stran, a jde za mnou. "Kurva, ty tady máš postýlky?!" zakleje podruhé za takovou chvíli.
"Jasně, že mám. Jsem na všechno připravený. Mám tu všechno."
"Jaké to je být fotrem tří dětiček?" zajímá se.
Trochu se na něj zakaboním.
"Nech si toho fotra pro sebe. Ještě nejsem tak starý. Zatím si to užívám. Zkus to taky a uvidíš. Tedy, pokud by ses na to zmohl!" Vyjdu po schodech na půdu a ocitnu se v tiché prostorné podkrovní místnosti, kde je všechno uzpůsobené jako v ostatních pokojích. Velká prostorná postel, černý nábytek, kožené křeslo. Jen podlaha je temně hnědá a voní to tu dřevem.
"Zmohl, ale já nejsem takový amatér jako tady někdo," rýpne si a rozhlédne se po místnosti.
"Všechny byly plánované!" usměju se křivě, projdu místností a otevřu černé těžké dveře na konci místnosti, kde je menší sklad s věcmi, které jsem nevyhodil. Které jsem si na památku schoval. V krabicích jsou povětšinou Eleanořiny věci, které nevyvolávají zrovna nejlepší vzpomínky...
Ležel jsem na prostranné posteli, ruce složené pod hlavou, zíral jsem na svou křehkou Eleanor oblečenou v černých smutečních šatech.
Stála před velkým zrcadlem v mé ložnici a pročesávala své dlouhé tmavé vlasy.
"Truchlíš za něj?" pozvednul jsem pobaveně obočí, protože jsem jejímu smutku nerozuměl.
"Ano. Milovala jsem ho," hlesla tiše a oči se jí zaplnily slzami. Nebyla natolik silná, aby se ubránila těm negativním emocím.
Musel jsem se ušklíbnout nad její ubohostí a udupal jsem v sobě ten náhlý pitomý pocit … soucit, ze kterého jsem znechucený. "Chceš vědět, co jsme mu všechno provedli?"
"Nestačí ti, že mne týráš fyzicky? Chceš mě zabít i po psychické stránce?" Obrátila na mě uslzené oči a poklekla k nohám postele. "Chestere, prosím, zabij mě také. Já už na tomto světě nemůžu být." Sepnula ruce, jako by se ke mně modlila.
Ano, však jsem také byl bohem… Rychle jsem vyskočil na nohy a náhle se vzpínal nad ní. Pokleknul za ni a vyhrnul jí dlouhé šaty, zatímco jsem si rozepínal poklopec. "Vždyť máš pro koho žít," zašeptal jsem jí do ucha, zatímco do ní tvrdě proniknul, až bolestí vykřikla a zkroutila se. Pevně jsem ji chytil za boky a přirazil znovu. "Žiješ pro své děti a proto, abys mi navždy sloužila!" zavrčel jsem násilně a zatnul se jí drápy do kůže.
Propukla v panický pláč.
"Řekni mi, kde jsou ty děti, a já tě přestanu týrat!"
"Nikdy se to nedozvíš!" vyjekla, když jsem opět tvrdě přirazil.
Chytil jsem ji za boky ještě pevněji a drtil ji, zatímco se rytmicky nořil do jejího horkého něžného těla. Protáčel jsem oči a tiše posténával, když mě její blízkost a nevinnost obepnula jako druhá kůže. "Potom budeš navždy má." Majetnicky jsem se jí zabodnul drápy do břicha tak hluboko, že sebou zazmítala. Sevřela poševní svaly a já s posledním přírazem dosáhnul orgasmu, který její bolest a strach jen umocňoval.
Mírně zatřesu hlavou, abych se probudil z toho pocitu, který mě padlo jako těžká deka. Jako by byla zase tady... A já bych byl rád, kdyby tu byla... I přesto, že mám Di. Netuším, co mě k Eleanor tak táhlo. Jako by… Zavrtím hlavou. To není možné. "Co ta tvá krev?" zašklebím se na Dicka, abych se zbavil vtíravých myšlenek, zatímco přerovnávám krabice. Je to tu vážně jako ve skladu a než se prohrabu k tomu, co potřebujeme, musíme toho dost přeskládat. Je to nevelká místnost, stejně jako ostatní pokoje v domě. Samozřejmě kromě knihovny, obýváku a mojí ložnice, ty jsou nejrozlehlejší.
"Už je to o maličko lepší." Pokrčí rameny. "Ale holt to tak intenzivně neprožívá, proto ani já si nezažiju to sedmé nebe," ušklíbne se zpola bolestně.
Chápu, že se to v něm pere. Ten pocit, že ho Desire zřejmě … tolik nemiluje. Nevím, jak bych se já sám vypořádával s tím, kdyby se chuť šťastné krve zhoršovala… Zatím se jen zlepšuje a stává se chutnější a chutnější, až mi z toho trne v kostech. Jen při pouhým pomyšlení na ni mě rozbrní jazyk a žaludek se mi sevře v chtíči. "A není to tím, že ty jsi moc náročný?" Povytáhnu obočí a přendám další krabici, pevně zalepenou, aby se do ní nedostal prach. Nechce se mi věřit, že by na tom byl tak špatně. "Tak zkus použít trochu hrubé síly. Pouta. Lehce ji pokousej a zpestřete si to, ne?" Nabízím mu varianty, kterými by ten jejich citový i sexuální život mohl oživit, když vidím, že se vážně tváří jako spráskaný pes.
"Ježíši Kriste! Ty ses zbláznil!" protočí panenky a dost mě svou reakcí pobaví, protože spráskne ruce v tom ubohém křesťanském gestu, jako to dělává Desire. "To by šlo leda s Di, ale Des je úplně jiná. Je až příliš rozumná, než aby se nechala obelstít kolísavými city. Není impulsivní a rozhodně to neprožívá tak intenzivně jako Di, kamaráde. Ani nevíš, jaké máš štěstí. No, už jsem se tak nějak smířil s tím, že Šťastná krev nebude. Za to ovšem budeme mít klidnější vztah bez hádek." Zakaboní se a já bych přísahal, že po tichu utrousil: "Dal bych všechno za pitomou hádku, kdyby ke mně alespoň něco cítila!"
"Ale jsou to sestry. Neříkej mi, že v ní něco není. Di dokáže být i jiná, než … dravá. Netvrď mi, že Desire nedokáže přelézt ty své hradbičky a trochu se odvázat." Přestanu s tím přerovnáváním a zadívám se na něj.
Má rty křečovitě stisklé k sobě a vypadá, že toho má vážně plnou hlavu. Polidštěný upír, který je žalostný nad tím, že jeho láska nekvete tak, jak by si přál.
"Jestli chceš, řeknu Di, aby si s ní promluvila. Já už raději nikomu radit nebudu," zakřením se a dívám se, jak se místností snáší prach a proniká měsíčním svitem. "Občas nejsou menší hádky od věci, i když je pravda, že ty naše se rovnají spíše uragánu. Pohádej se s ní. Udobřovací sex bývá nejlepší. Třeba se to v ní zlomí a konečně ti dopřeje tu tvou vysněnou Šťastnou krev."
"Vyprovokovat hádku s Des je téměř nemožné. Zkusil jsem to, protože mě to také napadlo." Nohou odstrčí další krabici, zatímco se propracováváme až k vikýřům, pod kterými by měly být postýlky.
Otočím se k němu a sjedu ho pohledem. Teprve teď si uvědomím, že je oblečený podobně jako já. Má na sobě jen černé kalhoty a lesklé boty. Odhalený hrudník mu mírně září v měsíčním svitu. Je to styl, který se Di moc líbí a já nejsem moc nadšený z toho, když se před ní takhle producíruje. Svraštím obočí. Možná jsem jen paranoidní.
"Des je milá, hodná, sladká a dokonalá, až mě to udivuje. Z Diiny povahy toho má hodně málo. A protože jsi ji srazil větou, že nikdy nebude jako Di, tak už se o to ani nepokouší," zamračí se na mě vyčítavě, až zvednu v obraně ruce. "Ty jsi vůl," uchechtne se a dál se přehrabuje krabicemi.
Zašklebím se na něj a dojde mi, že bych z Desire nevydržel. Neměl bych na to trpělivost. Jako člověk je v milá, ale jako případná partnerka by mi svou zdrženlivostí a klidností pila krev. Někdo by tu její povahu nerozdýchal, jiný by ji naopak jen využíval. Ovšem Dick podle všeho nepatří mezi ty, kteří by toho zneužívali. Je mi ho celkem … líto. Nejsem si jistý, jestli jim to vydrží. My se sice hádáme, ale aspoň nějak svůj vztek ventilujeme, zatímco u nich probíhá vše v klidných vodách, až je to k zbláznění!
"Kdo tady asi bydlel?" zpozorní, když se dohrabe až k vysokým dětským stoličkám používajícím se na krmení. Roztrhne jednu krabici a vyndá z ní dvoje stejné dupačky. Nechápavě na to všechno zírá, probírá se tím, a víří tak další prach. "Je to tu až komicky vybavené pro vaše potřeby."
"Dokonalý dům. To víš, lepší jsem si najít nemohl." Opráším dřevěnou kolébku, která tu stejně jako ostatní zůstala po původních majitelích. Dál se propracovávám krabicemi a nábytkem, až náš zrak konečně spočine na dětských postýlkách.
"Jsou … růžové," vydechne zastřeně Dick a zašklebí se.
Svraštím čelo. I když barva vybledla, stále mě to irituje. Otřu z postýlky prach a podám mu ji.
"Do jakého pokoje?"
"Ke mně!" zvolám na něj a vezmu druhou. S brbláním sejdu ze schodů a následuju stále se šklebícího Dicka do ložnice.
"Netvař se tak blbě a raději se podívej do sklepa, jestli tam není nějaká barva. Nejlépe černá!"
"Teda, ty jsou sladký," zašklebí se ode dveří Di a stoupne si k nim. Prohlíží si je pozorně a pak sjede pohledem na Dicka.
Trochu se zarazím, když se bez řečí nějakou chvíli probodávají pohledem.
Nakonec mu Di položí ruku na tvář a on ji překryje tou svou a pak ji něžně políbí do rozevřené dlaně.
Zakašlu v nepříjemném pocitu a zamračím se. Jejich vztah, to záhadné pouto, které mezi sebou mají, mi leze na nervy! "Půjdou na černo," zavrčím, až sebou Di trhne a Dick se na mě zadívá omluvným pohledem.
Oba se raději otočí každý na jinou stranu, jako by se neznali, a zatímco upír se dívá z okna, tak má Šťastná krev znovu sjede pohledem na postýlky. "Jsou tu nějaký jména." Setře nános prachu na písmenech, která vystupují z čela postýlek.
Jsou černá a oprýskaná, ale stále jsou tak jasně vidět.
Znovu se zamračím a v mysli mi vytane vzpomínka.
Oskar poklekl u postýlky a prstem obkresloval jméno "Ana" na jejím čele.
Zamračil jsem se, jelikož jsem přesně věděl, co bude následovat. On si ji vybral a na mě zbude ta druhá, ačkoliv mi to vlastně nemuselo nijak vadit. Beztak bude na mně, abych zabil obě. Ale já chtěl Aničku!
"Ach, tak sladké poupátko," hlesl a drápy přejížděl spícímu dítěti po tvářích, až sebou začalo trhat a otevřelo vyděšené oči.
Nikdy jsem netušil, že dítě dokáže mít tak pronikavý a zděšený pohled.
Bezhlasně pootevřelo rtíky, a zatímco začalo popotahovat.
Oskar mu na tváři rýsoval něžné krvavé šrámy. "Udělej to taky," řekl chladně a pohlédl na spící dítě vedle sebe.
Nadechl jsem se a naklonil se nad něj.
Bylo drobné. Nevinné, tak bezmezně nevinné a já ho měl … týrat!
"Mysli na to, jako na bílý papír a … maluj," zavrčel mi do ucha, až jsem sebou trhl. Podporoval mě a já jsem tomu byl rád, protože bez něj bych to nezvládl.
Přivřel jsem oči a s rozpolcenými pocity se dotknul jemné dětské pokožky. Byla teplá a na dotek neskutečně jemná. Zamrazilo mě z toho. Letmo jsem jí přes líčko přejel drápy.
Trhavě se nadýchla.
"Přitlač!" pobízel mě a já cítil, jak se mé drápy bořily do hebké dětské tváře, a já se stával lepším upírem. Mé tělo se napnulo a do uší se mi zaryl dětský pláč, který mě jen posílil v mém konání. Hrudí se mi prohnalo nelítostné tornádo a já sevřel tu dětskou pěstičku a mačkal ji, dokud křik neumlkl. Když jsem otevřel oči, byl jsem jiný. Byl jsem … dokonalý.
Z toho svíravého pocitu se mi udělalo zle. Pocítil jsem podivnou slabost v kolenou a rychle se přidržel zdi, abych zamaskoval svou rozhozenost. Naštěstí si toho nikdo nevšiml.
Dick odešel do sklepa a Di pořád ještě luštila druhé jméno na postýlce.
"Ana a Sire," řekne podivným hlasem a rozzáří se. "Taky tady byly dvě děti!"
Kdyby věděla! Znovu se mi pod náporem vzpomínek sevře hrdlo. V tu chvíli mám pocit, že už se nikdy volně nenadechnu. Nechtěla by mě, kdyby tušila, jaký jsem býval. Jaký jsem dokázal být! "To také zatřu. Přece nebudou spát v kolébkách s cizími jmény," zavrčím temně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama