Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Informace o rozhovorech se čtenářkami/čtenáři

26. listopadu 2012 v 22:43 | Chensie Ips - Sue Wish |  Čtenářky a Duše
Díky zájmu čtenářů o Hru o duši nás napadl způsob, jak jim dát možnost setkat se se svou oblíbenou postavou a podívat se jí na zoubek podle svého - samozřejmě s tím, že na sebe vezmou riziko smrti, které v tomto světě hrozí nám všem bez rozdílu.)

V rubrice jsou prozatím rozhovory, které jsme sepsaly v době, kdy se HOD jmenovala Upíří živly a byla rozdělena do čtyř částí: Hra s ohněm, Svět bez krve, Duše v zemi a Láska ve větru. Od té doby prošla různými změnami a tyto části již neexistují, přesto se s nimi v následujících rozhovorech můžete setkat.

Pokud se vám líbí způsob, jakým by byl Váš rozhovor s postavou zachycen a máte zájem se tohoto zpestření zúčastnit, stačí nám po přečtení všech čtyř knih tady na webu poslat e-mail s informací, se kterou postavou byste rádi rozhovor udělali a napsali nám na sebe nějaký kontakt.
Nejlépe se takovýto rozhovor píše přes ICQ nebo jiný komunikační program, ale samozřejmě záleží na dohodě. Takže pokud chcete být i vy zveřejněni na našem webu se svým oblíbencem nebo kteroukoliv jinou postavu, na kterou máte nějaké otázky, napište nám na hraodusi@email.cz!

UPOZORNĚNÍ: V následujících rozhovorech jsou zachyceny nové informace z dalšího pokračování HOD, pokud se chcete nechat překvapit a nemáte zájem dozvědět se něco nového, raději nečtěte.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěla bys takové setkání s hrdiny Duše?

Ano 75% (3)
Ne 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama