Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Jedna vs. druhá - 7. kapitola

23. listopadu 2012 v 16:02 | Chensie Ips - Sue Wish |  3. kniha - Jedna vs. druhá
Při pohledu na Dexe se zamračím. Ten mi tu ještě scházel. Dneska ovšem vypadá trochu… divně. Duhovky má rozšířené, jako by snad měl strach. Jak uboze to zní.
Paranoidně se rozhlíží kolem sebe, pichlavé oči vytřeštěné, jako by se snad děsil, že uvidí ducha.
"Co tu zas chceš?" protnu ticho, aby mě vzal konečně na vědomí.
Trhne sebou, div nepřevrhne vázu, která stojí na stolku, a stočí pohled směrem ke mně a k Desire, které zvědavost nedala a vydala se za mnou. Jakmile ji uvidí, jeho roztěkanost zmizí a on se mlsně olízne. "Di…" zavrčí s vražedným úsměvem a žene se k Des.
Ta překvapením vyjekne a snaží se uhnout, ale Dex je bohužel rychlejší.
Chytím ji za ruku, vytrhnu mu ji ze spárů a schovám za sebe.
Upír se tomu ušklíbne. "Tak láska ještě přetrvává?" zavrčí ironicky.
"Co tu chceš?" syknu znovu, aniž bych reagoval na jeho poznámky.
"Musím s tebou mluvit, Chazzy," odpoví, ale pohledem lustruje Des. "Je nějaká stydlivá, ne?" zamračí se a natáhne k ní ruku. Samozřejmě, diví se, protože toho spolu měli rovněž tolik společného a já mu k tomu jen dopomohl, když jsem se na těch šest týdnu ztratil v láhvi skotské.
"To není Di," řeknu a zamračím se. Nemám rád zvědavost!
"Není?" podiví se a probodne ji pichlavýma očima, až se za mnou Desire rozechvěje.
"Ne! Tak co chceš?" začínám ztrácet trpělivost.
"Jdu se podívat na Miu. Prej mě kvůli něčemu hledala, tak se jdu kouknout, jestli je v pořádku."
To mě pobaví. On není zrovna typ, který by dokázal snést povinnosti. V tomhle musí být něco jiného. Nejsem tak pitomý, abych si snad myslel, že skutečně přišel za Miou.
"Odkdy se ty staráš o Miu? Snad se v tobě nehnulo svědomí?" ušklíbnu se a snažím se krýt Des, protože na ni pořád chtivě civí.
"Spíš mi jde o dítě… Mít nějakýho následovníka nebude zas tak špatný," ušklíbne se a vycení na Desire špičáky.
Ta sebou v úleku znovu trhne.
"No tak, maličká, nedělej, že se mě bojíš… Prožili jsme spolu tolik krásnýho," divoce se rozchechtá.
Zamračím se ještě víc. Leze mi na nervy. Jen jsem se jednoho namachrovaného debila před chvíli zbavil, tak přijde další. "Je nahoře. Cestu znáš. A ať jsi brzo pryč." Jen se zazubí a vyběhne schody do patra.
Des se ode mě odlepí a celá se oklepe. "Kdo to byl?" Naježí se a přejíždí si dlaněmi po pažích, aby se maličko zahřála.
"Další zmetek," řeknu ledově s pohledem upřeným na schody. "Radši se od něj drž dál," usyknu varovně, i když Desire není ten typ jako má šťastná krev, aby mu sama lezla do klína.
"První upír, který mi skutečně nahnal strach," zašeptá tiše a stále má v očích nezkrotnou obavu.
"Tak mu to neříkej. Byla by to pro něj pocta," ušklíbnu se. Sám bych nad takovou větou měl dříve erekci, ovšem teď už jsou pro mě důležitější věci. Kdy jsem naposledy někoho mučil? S Di se všechno zdá tak neskutečné a hlavně plné nesnází, že mi na obyčejné radosti nezbývá ani myšlenka, natož čas.
*** *** ***
Do hajzlu, tady fakt nemám ani chvíli klidu! Nadávám v duchu, když mě kdosi drapne zezadu za paži. Otočím se a spatřím Dexe.
Zase vypadá, jak kdyby ho děsila sama zubatá.
"Co blbneš?" vyjedu na něj.
"Viděls v poslední době Miu?!" div, že se panicky nerozeřve. Oči poulí tak, že čekám, kdy mu vypadnou z důlků.
Jen zavrtím hlavou. Přece jsem ji vyhodil. Víc jsem se o ni nezajímal. Teď se tu sice zase zjevila, ale díky jiným událostem jsem na ni úplně zapomněl.
"Musíme se jí zbavit! Hnedka jasný?!"
Jeho náhlé hysterii nerozumím, ale jinak mě nepřekvapuje. Dex byl vždycky posera a jakmile se něco zvrtlo, bral okamžitě do zaječích. Proto se na něj místo vyšilování nechápavě zadívám.
"Proč?"
"Proč?!" vyjekne hystericky a prsty si přejede tmavou čupřinu. "Chtěla mě zabít!" sykne a já se jako na povel rozesměju.
Tak tohle je fakt něco. On si snad myslí, že ho před ní budu zachraňovat, ne? "A kdo by nechtěl," směju se mu dál.
"To není prdel! Je divná! Má rudý oči a břicho, jak kdyby byla v šestým měsíci nebo co… Je úplně šílená!" chrlí ze sebe dál, zatímco pochoduje na místě a cuká sebou jako na drogách.
"Cože? To není možný," nevěřím mu. Tohle si musel vymyslet! U upírů nic takového není možné. Skepticky se na něj zadívám a ušklíbnu se.
"Tak se podívej, jak mě drápla," nastavuje mi tvář, na které se zračí dlouhý krvavý šrám.
"To nic nedokazuje. Mia to ráda drsný. To snad víš, ne?" ušklíbnu se.
"No tak tam se mnou pojď, když mi nevěříš!" Pevně mě chytí za rameno, až hrdelně zavrčím. Nemám rád manipulace, které si na mě on, Dick i Di dokonale zkoušejí!
"Nikam nejdu," vytrhnu se mu. "Nemám na ty vaše výmysly náladu," snažím se ho zbavit.
"To nejsou výmysly, do hajzlu! Chazzy, ona je fakt jetá!" Zacloumá se mnou tak mocně, až se po něm vztekle oženu.
Mám toho tak akorát!
"Co ten tady dělá?" sykne náhle a zastaví se ve svém panickém přednesu.
Otočím se směrem, kterým se dívá, a uvidím našeho Casanovu, jak se promenáduje po chodbě s drzým úsměvem na rtech. Ušklíbnu se tomu. Ono mu sklapne, až bude mít v hrudníku díru.
"Copak on už není člověk?" zajíkne se Dex, kterému neuniknou podstatné změny jak na jeho těle, tak i v jeho chování.
To sebevědomí z Dicka přímo sálá!
Musím se zhnuseně zadívat jinam. "Tys tu nebyl hodně dlouho, co?" zašklebím se a sleduju, jak se k nám Dick blíží.
"Čau Dexi," vystrčí na něj v úsměvu špičáky. Je novým životem nadšený. Sám vím, kolik tento svět skrývá potěšení, ale nechápu, proč právě on by si je měl užívat také!
"Do hajzlu, kdo to z něj udělal?" vyvalí na mě oči.
"Já," přiznám neochotně a zakaboním se. Tímhle mi Di vážně hnula žlučí, ale co bych pro ni neudělal.
"Ty?! Do hajzlu proč? Dyť … já myslel…" Snaží se vymáčknout, zatímco se náš "sexy" upír chechtá.
"Bohužel jsem musel," odbudu ho a přešlápnu na místě.
"Ty vole, co se ještě dozvím? Že ta malá vážně nebyla Diana?" rozesměje se šíleně, ale při pohledu na mě a toho kreténa mu sklapne. "Takže vážně nebyla?!! Tak… Kdo to je? Vždyť je úplně stejná!" vjede si dlaněmi do kalhot a opře se o zeď jako by na něj šly mrákoty.
"Dvojčátka," zazubí se na něj Dick a tváří mu prolétne chtíč.
"To mě teda poser… A kde je vlastně moje Di?" začne se Dexer rozličně prohlížet a čichat ve vzduchu, aby nasál pach její krve, která by ho k němu ve vteřině dovedla.
"Tak zaprvé to není žádná tvoje Di!" zavrčím vztekle. Už mi to ubohé přivlastňování drtí žebra. "A zadruhé tě k ní nepustím, protože jí není dobře. Ostatně, tebe bych k ní nepustil, ani kdyby jí dobře bylo," ušklíbnu se na něj pln upíří agrese.
"Co se jí stalo?" zajímá se vtíravě.
Odfrknu. "To se zeptej támhle," hodím pohledem k tomu kreténovi, co se celou dobu dobře baví.
"Co by? Chtěla si to v posteli konečně užít, tak přišla za mnou a…"
Nestačí doříct, protože ho chytím za límec. Já ho snad zabiju dříve, než se stačíme porvat! "Drž hubu nebo ti ji rozbiju!" metám blesky. Svírám ho tvrdě a snažím se ukočírovat tu bezbřehou agresivitu. Nejraději bych mu ukázal násilí, o kterém tenhle chudáček nemá ani ponětí! "Díky tobě málem můj následovník zemřel!" zasyčím nenávistně, zatímco se mu dívám do pitomého modrého pohledu.
"Cože?! Jaký děcko zase? Jako hoši, mám v tom bordel. Kolik těch dětí vlastně máš?!" probodne mě Dexter pohledem a dělá, jako by tohle byla nějaká kuriozita!
"Kolik bych jich měl?!" vyjedu na něj. "Jedno! S Di. Oba dobře víme, že Miino dítě není moje!" řeknu a odstrčím toho debila od sebe.
"Cože? Ta upírka je těhotná?!" zaskočí Dickovi. Samozřejmě, tohle zas nevěděl on! "S tebou?" podívá se na mě, jako by mi díky tomu snad přeskočilo!
"Ne! S ním!" ukážu na Dexe a chytím se za kořen nosu. Tohle už na mě začíná být moc.
"Se mnou určitě ne! To je nějakýho nadupanýho Satana… Má rudý oči, je šílená… A vypadá jak v šestým měsíci," vylíčí Dickovi to samé, co před chvíli vykládal mně a pak se na mě otočí. "Tys mojí Diance udělal fakana?! Tys mi jí takhle zprznil?! To si snad děláš prdel? Víš, že mi teď nepodrží?!" zavyje a zaryje si drápy do hlavy.
Vztek mnou zacloumá natolik, že musím bouchnout do zdi, jinak bych snad Dexe za ta jeho slova na místě zabil. "Není to žádná tvoje Di, do hajzlu! Je moje a nikoho jinýho! Už mě oba pěkně serete! Co mi do ní furt děláte? Najděte si vlastní! A ty!" ukážu na Dexe, který se díky mému zuřivému monologu chvěje jako holka. "Přestaň kecat kraviny. Oba dobře víme, že s tebou nikdy nic neměla! Stejně jako s tímhle impotentem. Jenže to ani jeden z vás nedokáže přenést přes srdce, tak furt blbě kecáte!" Jsem vytočený na nejvyšší míru.
Do hajzlu! Co jsem komu udělal, že je mám teď v domě oba?!!
"Co? Ty mi po ní taky furt paseš?!" zašklebí se Dex na Dicka.
"Jestli jsi dobře slyšel, tak je jeho," ušklíbne se náš novodobý upír, ale evidentně si myslí své.
"Já jsem z ní pil a dovedl jsem ji k orgasmu. Je jen otázka času, než mi podlehne úplně… Moje Šťastná krev," zasní se Dick a má co dělat, aby uhnul před mou ránou!
"Já z ní jenom pil," zasmuší se Dexter. "Vždycky, když jsem chtěl víc, tak mě od ní oderval, kazišuk" zadívá se na mě vyčítavě, jako bych mu bral jeho oblíbenou hračku nebo co! "Nebuď tak sobeckej, se poděl, ne?! Víš, jak mi bylo blaze s tou tvojí Di, když jsi zmizel do tý knihovny?" zamračí se na mě a probodne mě pichlavým pohledem.
"Drž už tu hubu a vypadni!" oženu se po něm. Pak mi něco dojde. Jestli Di otěhotněla při našem prvním sexu, tak už byla těhotná v době, kdy se na ní tenhle kretén živil! Proto ty její omdlévající stavy a bolest, kterou při tom zažívala! Znovu se po něm oženu a než se stačí vzpamatovat, chytí jednu přímo do oka. "Ty hajzle!" vrhnu se na něj. "Jestli můj syn bude mít nějaký následky, tak tě zabiju!" zaseknu se mu drápy do břicha, až usykne a snaží se uhýbat před mými dobře mířenými ranami.
"Jaký následky?!" usykne bolestí a srabácky se zkroutí do klubíčka. "Vždyť já jsem nevěděl, že je v tom! Co jsem měl jinýho dělat?!" zařve a vypoulí oči. "To jsem jí měl nechat, aby raději chcípla? Prosila mě, abych se z ní napil, abych jí pomohl! Je to jenom tvoje vina! Kdybys ji nenechal takhle samotnou, nikdy bych se k ní ani nedostal! Jenže potom, co jsi vlezl do tý knihovny, začaly se jí otevírat starý rány. No, tak jsem jí pomohl. Užila si dost, jenom kvůli tobě, ne kvůli mně! A jestli tvoje dítě bude mrzák, můžeš si za to sám!" řve na mě dál, zatímco se snaží uhýbat před mými ranami.
Ten jeho proslov mě dodělá! Neudržím a vrazím mu ještě jednu.
Jen se ušklíbne, protože pozná, že nedokážu unést to, co mi řekl…
Ve vzteku se otočím na toho debila Dicka. "Tak co? Máš snad taky něco na srdci? Že bychom to vzali všechno při jednom, ať vás nemusím mlátit jednotlivě!" zavrčím.
Jen se ušklíbne. "Měls mi ji nechat hned, když mě sem Mia přinesla. Postaral bych se o Di i o dítě. Konec konců… Sám jsi viděl, že moje láska je nejspíš silnější než ta tvoje. Dokážu ji dokonale uspokojit a rozhodně bych ji psychicky netýral tak jako ty," vycení zuby v drzém úsměvu. "Víš, jaká je, tak jí máš dát prostor… Já jí ho dávám, proto ke mně vždycky přijde sama," vítězně se usměje, až pocítím hořkost.
Polije mě ledový pot, ale nevrhnu se na něj. Zatnu zuby a vyslechnu ho až do konce. Pochopím, že bych se tím akorát ztrapnil a potvrdil jeho slova.
"Vy mě vážně dojímáte," odfrknu, když svůj monolog konečně zakončí. "Tak nakonec jsem tu snad jediný, kterému o ni vůbec nejde, co? Zatímco vy dva jste princové, co se ji snaží dostat ze spárů krvelačného upíra," zaironizuju, ale musím se přemáhat.
"Ne, on je taky špatnej. Bude se mít nejlíp se mnou," zašklebí se Dex.
"Ty se jí ani nedotkneš!" sykne Dick a zatne pěsti, když se Dexter začne olizovat a tvář mu protne zvrácenost.
"Ale ještě je tu Des… Co takhle mít obě jenom pro sebe?" zasní se upír s pichlavýma očima.
"Problém je v tom, že ona je jiná…" Úsměv Dickovi náhle ztuhne na rtech.
Mlží stejně jako Desire. Kdoví, co se u ní v ložnici stalo. Pro Casanovu nejspíš nic lichotivého, čím by se měl chlubit.
"Dexi, měl by ses na ni vrhnout a udělat z ní taky něco pořádného… Protože Des je sladká, nevinná a…hodná," poslední slovo řekne mrzutě. "Bez jiskry… Taková poslušná ovečka. Něco pro tebe."
"Spíš bych řekl, že má něco v hlavě na to, aby si začala zrovna s tebou," vysměju se tomu volovi.
"Nejsi zase takový macho, jak se tváříš," rýpu do něj dál. Potřebuju ze sebe dostat alespoň část výčitek, které se na mě sypou.
Mrskne po mě nenávistným pohledem.
"Copak? Snad jsem se nestrefil do citlivého místa?" zasměju se. "Snad tě naše nevinná Des neodmítla," probodnu ho výsměšným pohledem, zatímco zamyšleně bloudí modrými duhovkami po stěnách.
"Ona je prostě jiná než Di," trhne rameny. Evidentně je plný nelibosti. "Chtělo by ji přeučit…" povzdychne a šlehne pohledem ke schodům.
"Já bych si na to fakt troufnul," culí se Dex a než stačím nějak zareagovat, zmizí v jejím pokoji.
*** *** ***
"Dexi, vypadni," řeknu unaveně, když za ním s Dickem vejdeme do pokoje. Už mě vážně přestává bavit pořád ty dva hlídat! Nehledě na to, že teď musím kromě Di hlídat i Des.
"Nechce se mi," šklebí se.
"Vypadni. Jediný, komu ty budeš lézt do ložnice, je tvoje milovaná Mia," ušklíbnu a než se naděju, náš macho ho chytne za límec a strhne na podlahu.
"Ty už mě neser, Dexi!" sykne mu do ucha a pustí se do něj.
Nakonec je od sebe musím odtrhnout, protože je Des pozoruje se značně vyděšeným výrazem v očích.
Vyhodím Dextera na chodbu a vrátím se zpátky do pokoje, abych nachytal mého soka, jak se mačká na Desire. "Ty pojď taky!" zavrčím na něj.
Hodí po mně navztekaným modrým pohledem. "Hele, tahle snad není tvoje, ne?" zamračí se a slibně sjede pohledem na vyděšenou křehkou dívku, která se halí v peřinách.
Její černé dlouhé vlasy jí splývají přes ramena. Pozoruje nás mlčky šedými vyděšenými zorničkami a mírně se chvěje.
"Tak jí schválně dáme na výběr, ano? Kdo tady má podle ní zůstat," řeknu a zadívám se na Des, zatímco se samolibě šklebím.
"Chci tu být sama. Běžte pryč oba," řekne po chvíli, kdy ji oba propichujeme pohledem, opatrně. Umí být taktická. Nejspíš si to nechce rozházet ani na jedné straně.
"Jak chceš," pokrčím tedy rameny. "Tak jdeme," probodnu Dicka pohledem a počkám, dokud se neochotně nezvedne a nevypadne na chodbu. Tam ho chytím za rameno. "Hele, jestli tě u ní nachytám, tak…"
"Tak co?" prskne.
"Tak to bude mít stejný průběh jako u Di," zamračím se.
"Uvědom si, že tohle není Di! Může mít na všechno jinou míru a to i na chlapy. Když do mě bude udělaná, budeš jí bránit?" vycení na mě pobaveně špičáky. "Starej se o svou a já se zas postarám o svojí. Nechápu, proč se pořád tváříš, jako by to byla druhá Di. Protože není! A nezapomeň, zítra bude naživu už jen jeden z nás a budu to já!" připomene mi boj na život a na smrt.
"Cože?" Přijde k nám Dexter blíž.
"Vyzval jsem ho na souboj," ušklíbne se hrdě ten imbecil.
"A já to přijal," zavrčím. Pijí mi krev čím dál víc! Nesnáším upíry!
"Tím líp pro mě. Zabijete se vzájemně a pro mě tu ty holubičky zbudou na hraní," začne se Dex ďábelsky smát.
"Ty se do toho vůbec nepleť. Pro tebe tu je akorát Mia," připomenu mu.
Zamračí se. "K tý už se ani nepřiblížím. Nechci o něj přijít."
"Heh, tak to máš blbý," polituju ho hraně.
"Kurva Chazzy, ona je fakt divná! Já si nevymejšlím! Má oči jak ďábel!" znovu se se mnou pokusí zatřást. Vytrhnu se mu.
"Jasně a já je mám jako anděl," ušklíbnu se a vrátím se zpátky k volovi. "Netvářím se jako by to byla Di, ale je to její sestra a já ji budu chránit. Je mi jasný, že ty ji chceš jen proto, že ti Di připomíná! Nejde ti o ni."
"Ne, to nejde…" uchechtne se. "Nejsem žádný samaritán. Jde mi o sebe a o to, co chci. A to taky dostanu! Je jenom otázkou času, než budu z té tvojí lásky chlemtat šťastnou krev já…" ušklíbne se dravě a syčivě natáhne vzduch do sebe.
Drapnu ho a tvrdě s ním udeřím o zeď, až zúží oči. "Až ti zasadím dřevěný kůl sem…" zapíchnu se mu drápem do hrudi, "tak už nebudeš mít možnost poznat žádnou Šťastnou krev. Vím, že tě štve, že já jí mám dostatek a je čím dál lepší, zatímco ty se musíš spokojit pouze s tou normální," pohlédnu na něj povýšeně.
"Čím dál lepší?!" sykne vztekle a mně to na rtech vykouzlí křivý úsměv.
Dostal jsem ho. Vidím na něm, jak ho štve, že si přede mnou nedokázal udržet chladnou tvář. "Samozřejmě," přikývnu a pokračuju: "Můžeš ji k sobě lákat, jak chceš. Můžeš jí dopřávat orgasmů, kolik jen budeš chtít, ale nikdy nezískáš víc než její tělo. Milovat totiž bude vždycky jenom mě," ušklíbnu se na něj vítězně a pustím toho chudáčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 20. září 2013 v 16:30 | Reagovat

...vjede si dlaněmi do kalhot a opře se o zeď jako by na něj šly mrákoty. – Fajn, jsem jediná, kdo si představil, jak si Dexter vjel rukama do trenclí, opřel se o zeď a jdou na něj mrákoty?

Nejraději bych mu ukázal násilí, o kterém tenhle chudáček nemá ani ponětí! – Ale proč to teda neudělá? Diana je nevidí. Mohl by ho zabít, dostat z domu a tvářit se, že Dick se prostě zalekl blížícího se zápasu a napořád utekl.

Bože, tři idioti vedou rozhovor. To je fakt něco. Majstrštych...

"Jestli jsi dobře slyšel, tak je jeho," ušklíbne se náš novodobý upír, ale evidentně si myslí své. – Novodobý? Copak Chester a Dexter se chovají jako by se plavili s Columbem do Ameriky?

Víte, co je fakt boží? Z Mii je nestvůra, teoreticky tam všechny ohrožuje (ačkoliv já ani nepostřehla, že by tam byla), ale všichni se budou hádat o nějaký dvě nány. Ti maj fakt dohromady mozku asi tolik, co se za nehet vejde.

http://25.media.tumblr.com/5953b7f22f287b04a8b470421afbfc8c/tumblr_msewx7Vzn71ru8saco1_500.gif

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama