Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Jedna vs. druhá - Epilog

23. listopadu 2012 v 16:14 | Chensie Ips - Sue Wish |  3. kniha - Jedna vs. druhá
Podnapilý se vracel pozdě v noci domů. Hluku nadělal víc než ve dne, ale bylo mu to jedno. Bylo mu jedno, jestli svým příchodem někoho vzbudí nebo vyruší. Pro tátu, kterého by mohl vytrhnout z radovánek svatební noci, měl připravenou odpověď. Musel přece zapít jeho svatbu, ne? A fakt, že od včerejšího poledne má opět oba rodiče, i když o to do hajzlu ani trochu nestál! Původně nechtěl jít ani na obřad. Dokonce se kvůli tomu s tátou pohádal. Sám nevěděl, co ho nakonec přimělo k tomu obléknout si oblek s kravatou a masochisticky se dívat na zamilovaný obličej svého táty a té kokety, které si teď bude hrát na jeho matku! Jako by svou neměl! Svědka odmítl dělat hned, jak se o tom otec zmínil. Nehodlal se podepisovat pod něco, s čím nesouhlasil. I sledování obřadu ze zadních řad mu dělalo problémy. Ke gratulantům se nepřipojil. Jakmile zjistil, že ho otec mezi těmi všemi lidmi zahlédl, otočil se a zamířil do hospody. Údajně slavit. Popravdě zapíjet žal… Zaposlouchal se do ztichlého domu, ale žádné vzdálené vzdychání, sténání či vrzání postele nezaslechl. Zamlženým pohledem zamžoural na hodiny. Bylo půl čtvrté ráno. No jo, táta přece jen už není takový mlaďoch. Snížená výkonnost v tomhle věku začíná značně převyšovat chuť. Uchechnul se sám pro sebe a vrávoravou chůzí vyšel do patra. Cestou skopával boty z nohou a odhodil ponožky i sako. Jen ať si matinka zvyká, pomyslel si, a zatímco si z krku stahoval povolenou kravatu, zamířil k sobě do pokoje. Při pohledu na Miu sedící na jeho posteli v krátké noční košilce s hlubokým výstřihem, se zarazil.
Sjel ji od hlavy až k patě a pak se ušklíbnul. "Copak ty tady, sestřičko?" neodpustil si poznámku o tom, že už jsou pár hodin sourozenci, i když mu bylo jasné, proč tu je.
"Přišla jsem ti popřát dobrou noc, ale jak vidím, tak to bude skoro dobrý ráno," poposedla tak, aby se jí už tak krátká košilka vyhrnula ještě o něco víc a on se tak mohl zadívat na její hladký klín. Věděla, že se mu líbí. On se jí líbil od první dne, co se sem s matkou nastěhovaly. Nikdy ji žádný chlap ani kluk nevyvedl z míry. Nikdy. To až on. Až téměř bolestivé trnutí v podbřišku cítila pokaždé, když se do ní zabodl černýma očima. Tak často se jí o něm zdávalo, že se skoro každou noc budila celá zpocená se sžíravou horkostí rozlévající se jí po klíně. Přestože se vždycky chovala k opačnému pohlaví značně vyzývavě a koketně, nikdy svoje provokace nedotáhla až do úplného konce. Měla vážně štěstí, že toho nikdy nikdo nezneužil ve svůj prospěch a násilím si nevzal to, co mu tak okatě nabízela. Snad o to víc ho teď chtěla. Chtěla, aby jí to udělal! Možnost, že by ji snad mohl odmítnout, ji vůbec nenapadla. "Chazzy…" olízla si nedočkavě rty, když jen stál a prohlížel si ji, zatímco ona ho vábila svým hadím pohledem k sobě.
Jen se tomu křivě usmál. Naservírovaná jak na stříbrném podnose. Měl by ji poslat spát. Takovou malou holku. Pomyslel si, ale dál po jejím odhaleném těle přejížděl očima. Neměl na sex náladu, chtěl být sám, ale zároveň s tímto pocitem si uvědomoval, jak dokonalá by přesně tohle byla pomsta… zadostiučinění! Jak by se asi otec s macechou tvářili, kdyby zjistili, že zatímco oni si užívali svou svatební noci, on se vyspal s jejich dcerou? Čím víc nad tím přemýšlel, tím víc se mu ten nápad líbil. Musel se sám pro sebe usmát. Mia to pochopila jako signál.
Vstala, ladnou chůzí došla až k němu a dívčími prsty mu začala bloudit po odhaleném hrudníku.
Zvedl ruku, jako by jí chtěl pohladit, ale místo toho jí zajel do vlasů, aby jí svým stiskem donutil zaklonit hlavu.
Se vzdychnutím se tomu poddala, a zatímco se jí jazykem dobýval do úst, rukou jí přejel po noze a prsty se dostal do jejího klína. "Buď na mě hodnej," zasténala mezi polibky, ale ochotně se dál prohýbala pod jeho doteky.
Blýsklo se mu v očích. "Snad mi nechceš říct, že jsi ještě…" začal s ušklíbnutím, ale nenechala ho domluvit.
Místo toho ho znovu políbila. "Mlč a radši se svlíkni," přejela mu po poklopci, jako by to dělala už tolikrát předtím.
Panna se zkušenostmi, prolítlo mu s mírným poušklíbnutím hlavou, jedním pohybem z ní stáhl ten průhledný hadřík, a rty se přisál k jejím plným ňadrům, aby jejich tvar obkroužil svým jazykem a potom ji začal dráždivě kousat do ztuhlých bradavek.
"Udělej mi to…" dostala ze sebe sténavě a svým horkým tělem se naléhavě tiskla k tomu jeho.
Být to jiná nedotčená, nejspíš by ji poslal šupem zpátky k mamince a plyšovým medvídkům, ale… Mia ho lákala a navíc - co víc může jejich teď už společné rodiče šokovat než to, když bratr defloruje svou sestru?? Pomyslel si a se škodolibým úsměvem na rtech ji dotlačil k posteli, aby jí potom roztáhl nohy od sebe a dosyta si užil jejího nevinného klína…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 26. září 2013 v 14:47 | Reagovat

Jsem naivní, že pořád čekám, že tu najdu něco, co mě přesvědčí, že tohle za něco stojí?

Části, které by měly být nejsilnější a měly by to podpírat, jsou okoukané ze Stmívání, aniž by tu někde bylo upozornění, že se jedná o fanfiction, nebo alespoň o inspiraci, co se k tomuhle "trháku" Stmívání vztahuje...

Všechno ostatní jsou slabé části. Jestli tu byly celkově dvě nebo tři snesitelné kapitoly? To je málo vzhledem k tomu, že kapitol už jsem přečetla asi 70...

2 kniha-duse kniha-duse | E-mail | 8. října 2013 v 17:56 | Reagovat

Ty musis Stmivani asi hodne milovat, jelikoz ho vidis i tam, kde neni. Znovu opakuji, ze ani ja, ani Wish nejsme fanynkami Stmivani. Wish to dokonce ani necetla. Nase tvorba nema nic spolecneho se Stmivanim, jelikoz mame radeji temnejsi tvorbu. Ja urcite. Navic ani jedna jsme Fan Fiction nikdy nepsaly a obavam se, ze ani psat nebudeme, protoze vlastnim napadu mame dost. Takze bez s tim nazorem o Stmivani proboha uz nekam jinam. Je to nezabavne a naprosto mimo misu.

/ch/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama