Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Mia Moist

22. listopadu 2012 v 23:08 | Chensie Ips - Sue Wish |  Postavy

Mia Moist

Narozena:
28. července
Proměněna v upírku ve věku pětatřiceti let svým nevlastním bratrem, milencem a stvořitelem Chesterem.

Rodiče:
Miriam Moist
Otec neznámý

Mia je hříšná a vášnivá dívka vysoké postavy bohyně. Vypadá jako modelka, jako hvězdička, s těmi křiklavě rudými krátkými vlasy, které má rozčepýřené do stran. Značí to její odvážnost a chuť flirtovat. Zelené kočičí oči dodávají její bezchybné tváři rajcovní výraz. Na první pohled je to koketa, která to má ráda. Není lakomá a o tom svědčí i její styl sebevědomý oblékání.

Je až fanaticky zblázněná do Chestera, který je její nevlastní bratr. Od první chvíle, kdy ho viděla, si řekla, že bude její - protože On je pro ni sexuální dynamo. Je to někdo, po kom by se mohla plazit bez přestávky a užívat si jeho touhy a perverznosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama