Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Milenec vs. vrah - Prolog

23. listopadu 2012 v 20:40 | Chensie Ips - Sue Wish |  5. kniha - Milenec vs. vrah
Celý hrad otřásal v mohutných zvucích bouřících se hromů.
Blesky křižovaly zčernalou oblohou a vně chladných zdí vytvářely dojem blížící se zkázy. Všude se rozprostírala vlhkost a neproniknutelná tma, kterou bez problému prohlédly tři bytosti, postávající v nejzazší místnosti ve sklepení.
Stály okolo podivné prosklené vodní nádrže, kde byl ponořený skoro-člověk.
Díky jedu a experimentálním lektvarům, které do něj pumpovali, se pomalu měnil v něco, v co nikdy nevěřil.
Jeho světlé vlasy, které se mu ve vodě poklidně stáčely kolem obličeje, nabíraly podivnou modrou barvu. Od tmavých až světlých odlesků.
Nehýbal se.
Jediné, co se poklidně zdvihalo, byla jeho hruď.
Na ústech měl kyslíkovou masku.
Vzduch, smíšený s podmanivými až ostře sytými feromony, se prodíral do jeho úst a nutil ho dýchat ve stále stejném rytmu.
Upír, který se na něj pronikavě zelenýma očima díval, byl svým experimentem naprosto zaujatý.
Jeho hračka, jeho dílo, se pomalu měnilo tak, jak chtěl on.
Nebylo pochyb, že se mu to vydaří.
Tak, jako vždy…
"Projekt Lilie běží už mnoho let! Byl na nějakou dobu pozastaven kvůli její smrti, ale teď… Zrodila se z ní," hlesl tichým poklidným hlasem.
Další upír, který měl ve tváři velmi inteligentní výraz a v očích cosi vražedně podmanivého a úlisného, si odkašlal. "Žádná nebude jako Ona!"
"Ale koluje v ní její krev! Buď rád, že ti ji i přes tvůj neúspěch nabízím!"
"A On bude patřit stále mně?" Ten stydlivý, sotva postřehnutelný hlásek, by se byl ztratil v dalším zaburácení hromů, kdyby upíři neměli tak citlivý sluch. Upíří dívka byla tichá, příjemně klidná a nezajímává. Byla na pohled drobná a rozhodně na ní nebylo vidět nebezpečí, ukrývající se uvnitř její cílevědomé mysli. "Slíbils mi ho," zapředla tiše, aniž by se na ni upír, zaujatý svým experimentem, zadíval.
"Ach, samozřejmě, že On ti patří… A bude tvůj, když si půjdeš za svým. O tom nepochybuj. Stvořil jsem ho pro tebe, Poupátko." Chladně se usmál a konečně se otočil na své žáky. "Ty si vezmeš ji… Návrat Lilie je již na dosah a já chci, abys ji měl, i kdyby se se mnou něco stalo…"
"Ty snad plánuješ odchod?!" Ustrnul upír a pohlížel na něj světle hnědýma očima. Byl zaražený. On je přeci nesmí opustit. Bez svého učitele nejsou nic!
"Jen se hodlám obětovat pro větší dobro… I když tu nebudu, moje činy a slibné geny je i přesto všechno budou provázet dál." V hrudi se mu rozlil příjemný pocit. To, co dokázal, bude ještě dlouho strašit a mučit ty, které si tajně zaslíbil.
"Nezklameme tě," řekla odhodlaně a shrnula si vlasy z čela. Přistoupila k němu a políbila ho na rty, zatímco ji od sebe chladně odehnal.
Byl profesionálním vrahem. Byl tím, kdo dal mučení nový význam. Poodstoupil od vodní nádrže a zahleděl se na své masti a lektvary. "Bude to nedospělá sběratelka duší…" řekl s jistou pýchou, zatímco v duchu maloval její budoucnost, díval se na nápis na lahvičce: "Lektvar dospělosti."
Ten název byl zavádějící… Byl plný nedospělosti a čekal jen na ni…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama