Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Oskárek a jeho žáci

26. listopadu 2012 v 18:44 | Chensie Ips - Sue Wish |  Extra
Něco o Oskárkovi...

Oskar je velice tajemný upír, který skrývá hodně tajemství a prolíná se celým příběhem od začátku až do konce. Nebýt jeho, tak není o čem psát a nebyl by žádný příběh, nebyl by žádný osud, který by stál za zaznamenání. Diana by byla obyčejná holka. Chester by byl obyčejný třicátník. A spousta lidí by žila.

Jak smutné, že?

Ještě, že Oskárka máme. :o) Chtěl totiž stát v čele elity upírů - chtěl se stát Nad-upírem, ale to je složité a je zapotřebí mít u sebe Šťastnou krev. Jenže kdo by se dobrovolně a z lásky oddal někomu tak zhýralému?

Správně. Nikdo.

A tak chudák Oskárek ostrouhal. Ale něco se mu přeci jen podařilo...

Měl tři velmi nadané žáky, se kterými se v příběhu setkáš.

1. Chester (Toho už znáš. Bohužel Chester ho zklamal. Nedokázal úspěšně dokončit zkoušku - zabít nemluvně a co hůř, zamiloval se. Ano, i taková zvěrstva se mezi upíry dějí.)

2. Monickel (S touto okouzlující bytostí se setkáme. Bude ničit, zabíjet a zpestřovat děj s velkým úspěchem. Sám bude mít vlastní upíry, kteří půjdou za ním jako stádo oveček, ale to už předbíhám děj...)

3. Neomezená moc jedince (Což je třetí Oskarův úlovek. Velmi věrná osoba, která věří v Oskarovo učení. V jeho úsilí ho podporuje a to i v dobu, kdy Oskárek sám už věřit nemůže. Avšak ona se bude snažit dokončit jeho ďábelský plán, který on začal a který se pomalu v kolech osudu otáčí, rozjitřuje děj a ničí naděje...)

Nyní jsem Ti Oskárka trochu ukázala. Pořád ti nepadl do oka? Takový báječný upír, který měl jedinou vadu, měl velké sny a touhy. Chtěl se stát tím nejlepším a mít vlastního následovníka...

Není potřeba ho nenávidět, jen chápat a truchlit, když občas uklouzne... :o))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama