Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Redeyes Rotten Bestial

29. listopadu 2012 v 23:03 | Chensie Ips - Sue Wish |  Postavy
Redeyes Rotten Bestial

Narozen
30. července jako Nad-upír dvougenný.

Rodiče
Matka: Mia Moist
Otec: Chester Rotten Bestial
Otec: Dexter Chicken

Při jeho vzniku se o Miu ucházeli dva upíři - Chester a Dex. Díky tomu vznikl Red, který má dva tatínky. Upíři jsou bytosti se silným pudem sebezáchovy. Bojují o přežití a je u nich tudíž možné mít více, jak jednoho otce. Sbírají tím ty nejlepší geny, i když v případě Dexe nevím... :o)) Redeyes se z toho důvodu narodil jako Nad-upír dvougenný, díky čemuž má rudé pichlavé oči. Poroste trochu rychleji, než normální upíři a rozhodně bude silnější.

Těhotenství se dvěma a více upíry trvá kolem tři měsíců, maximálně tři a půl měsíce. V té době se Chester s Dickem a Dexem dočetli, že Nad-upír může být velmi nebezpečný. Že přímo může nenávidět své otce a pak je zabít... Byla jediná možnost, jak zabránit tomu, aby se takové zvěrstvo dostalo na svět, ale nakonec to nebylo zapotřebí. Red je velice veselé dítě, které má k násilí stejně blízko jako ostatní upíři. A přesto není tak agresivní jako kupříkladu malá Charlie, obyčejná upíří holčička. ,o)

Redeyes bude mít v našem příběhu ještě roli jako dospělý, ale o tom až ve volném pokračování. Není přeci nad to, poznat ho jako malého i jako velkého raubíře. ,o) Alespoň bude s jistotou jasné, zda je pro svět nebezpečný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama