Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Upír vs. člověk - 2. kapitola

23. listopadu 2012 v 14:09 | Chensie Ips - Sue Wish |  2. kniha - Upír vs. člověk
Chester
Lehnu si do své prostorné postele, rád bych se po těch týdnech konečně pořádně vyspal. Ovšem Mia se jen tak lehce nemíní vzdát. Neustále mi prsty krouží po hrudi a nosem se mi otírá v klíně. Je to podivné, ale ty doteky mi vadí.
"Řekl jsem ti, že nemám náladu. Vypadni!" zavrčím na ni a protáhnu se.
Posadí se mi na nohy a s nadšením se mi rve do kalhot, zatímco si olizuje plné rty a probodává mne kočičíma očima. Jsou plné neukojeného chtíče. Moje sestřička je neustále při chuti a mně to v jistém smyslu imponuje, ale ne teď…
"Proboha, tak se udělej a pak táhni, ty nymfomanko," rezignuju, když si pohrává s mým mužstvím. Krouží po něm jazykem a saje ho, až chvílemi slastně usykávám.
"Jak bys to chtěl?" zašeptá mi do ucha, jen co si mě osedlá.
Líbí se mi, že je samostatná. Rozhodně ji nemusím zaučovat jako nevinnou… Pak se v duchu ušklíbnu. Nevinná… To už vážně není to správné slovo. Nepochybuju o tom, že ji Dex za těch šest týdnů stačil ukázat to, co já nestihl. Dost! Zakážu si na ni myslet a zadívám se na Miu.
"To je jedno, hlavně už dělej," ušklíbnu se a nechám ji, aby se na mě rozkošně protahovala. Její pohyby jsou na mě moc vláčné a něžné.
Raději se na ni překulím a přirazím tak tvrdě, až usykne. Beru si ji opět tak náruživě a divoce, až se zalyká. Evidentně z toho nemá tolik jako já. Hrubě se jí zakousnu do krku, až vykřikne a odstrčí mě od sebe.
"Proč nemůžeš bejt trochu něžnej?" stírá si slzy z tváří a shlíží ke mně s naprostou oddaností, což mě uspokojuje.
"Snad po mně nechceš nějaké něžnosti," zavrčím a olizuju tu sladkou rudou tekutinu, která jí prýští z dvou malých ranek na krku.
"S ní jsi něžnej byl," zavrní mi do ucha jako kočka. "Buď takovej i na svou sestřičku."
"Já už takový nejsem!" Uvězním ji pod sebou a podrápu ji na bocích. Ta mě tak neuvěřitelně sere těmi svými hlody a romantickými gesty! "Věděla jsi to, tak jsi mi neměla lézt do postele, ty couro!"
V očích se jí mihne psychická bolest.
Ubližuju jí a dělá mi to moc dobře. Chci si na ní vybít všechno, co mi moje šťastná krev provedla. Díky Mie se dokážu stát lepším upírem. Znovu se ponořím do po Oskarovských časů, kdy jsem byl takový hajzl, že mi široko daleko nebylo rovno!
Jsem vyprovokovaný k tak divoké akci, že ona z toho nic nemá. Jen pode mnou usykává, když se do ní hrubě nořím nebo jí drápy rozdírám pokožku. Sama to chtěla. Dává mi dobrovolně a já si rád vezmu, co mi nabízí! Když dosáhnu vrcholu a zaplaví mě uvolňující rozkoš, zvráceně se usměju a špičáky jí rozervu krk ještě více.
Bez řečí mi podrží a šklebí se na mě.
"Táhni z mé postele," zavrčím na ni zle, protože se zase usmívá tak, jako by dostala ona mě a nikoliv já ji! Vztekle praštím pěstí do polštáře a konečně se uvolněně sesunu, abych si užil denního spánku. S Miou jsme prováděli hodně brutální věci a nikdy si na to nestěžovala, ale tohle už je příliš. Divím se, že neprská a drží mi. Potřebuju zážitky dnešního dne zaspat. Pořád mám před očima Di a Dexe, kterému moje kořist poskytuje zřejmě stejně kvalitní krev, jakou dříve dávala jen mně!
Diana
Probere mě z venku tak děsivé vytí, že se mi po celém těle rozprostře nepříjemné mravenčení. Noční čas právě započal. Nenadšeně se vyhrabu z postele a navléknu se do úzkých černých kalhot a upnutého trička. Tak alespoň vynikne má hezká postava a já si vedle Mii nebudu připadat jako naprostý zatracenec.
Domem se nyní pohybuji beze strachu. Zvykla jsem si tu natolik, že se tu skutečně cítím jako doma. To byl také jeden z důvodů, proč jsem neodešla, ale nebyl to ten hlavní. Rozespalými kroky nakráčím do koupelny a trpitelsky se zadívám na odraz v zrcadle.
Teplou vodou si opláchnu svou tvář a osuším se. Když zahlédnu v zrcadle Chesterův pronikavý pohled, s trhnutím se otočím.
Sakra, co ten tady?!
Stojí opřený o rám dveří a zírá na mě s vyceněnými špičáky. Na rtech nepříjemný škleb a v očích tak hlubokou prázdnou propast, až se mi sevře žaludek. Je opředený nebezpečím jako vždy a přitahuje mě k sobě pradávnou živelnou silou, kterou v sobě dovede vznítit jen skutečný muž. Přistiženě se od něj odvrátím, zas mě hloupě okouzlil!
"Vypadni, chci si dát sprchu," zašklebím se.
"Vážně?" zeptá se na oko ohromeně. "Tak to jsme dva," řekne a zavře dveře!
Vztekle zatnu pěsti a zamračím se. "Co si myslíš, že děláš?!" prsknu. Chvíli se měříme pohledy, zatímco on mě sjíždí pobavenými duhovkami, tak mě v očích plápolá hněv s obavou, co zamýšlí.
"To samé, co ty," odpoví a svlékne se!
Padne mi čelist a tváře mi zrudnou. On nemá vůbec žádnou soudnost! Tak hříšně mě svádí svým nahým tělem, že musím stydlivě odvrátit zrak.
Tiše se uchechtne a baví se mým výrazem.
"Teď jsem tu já, tak laskavě vypadni! Byla jsem tu první!" snažím se najít svůj pevný hlas, ale i mně to zní až moc roztouženě. Navíc se mi v jeho přítomnosti začne opovážlivě motat hlava, nechápu to. Chytím se prudce za umyvadlo a jako opilá se zadívám do zrcadla a pozoruju své radostí rozšířené zorničky.
"Snad se nestydíš," pozoruje mne potěšeným úsměvem. "To bych měl spíš já, nemyslíš?" přistoupí ke mně zezadu a dýchne mi do vlasů, až mi naskočí husí kůže.
Zamrkám a snažím se nabýt svou sebejistotu.
"Ty sotva," prsknu a poodejdu stranou, abych ze sebe setřásla ten nechápavý pocit rozkoše. "Fajn!" syknu vztekle, když se nemá k odchodu. "Tak si tu buď, jen mě nechej aspoň opláchnout!" Roztřesenými prsty popadnu kartáček a probodnu Chazze znechuceným pohledem. "To jako nemůžeš vypadnout ani na pět minut nebo co?!" Mám ráda své soukromí. Tohle je tak ponižující, když ho mám znovu za zadkem! Leze mi na nervy! Stačí, že jen existuje a už se mi žaludek obrací naruby v pomyslné nechuti!
"Takhle?" roztáhne ruce a poukáže na svou nahotu. "Mám se kvůli tobě procházet po domě nahý, jen proto, že tobě se zachtělo sprchy?" zašklebí se na mě pobaveně. "Ostatně, doma jsem tu já, a ne ty, takže na té chodbě bys měla počkat sama," oznámí mi a bez dalších zbytečných řečí si vleze do sprchy!
To si snad dělá prdel, sakra?! Zavrčím v duchu a vyjeveně ho pozoruju. Fascinovaně sleduju všechny ty kapky, které stékají po jeho krásném vypracovaném těle. Skutečný pohled pro bohyně. Odtrhnout od něj oči mi dá skutečně velkou práci. Neurvale popadnu kartáček, na jehož štětiny navrším až přebytečné množství pasty a rozohněně si začnu čistit zuby.
Tuhle očistu sfouknu za pár minut. Naposledy si opláchnu obličej, tentokrát ledovou vodou. Potřebovala bych snad minimálně studenou sprchu, protože se mi tělem protahuje nebezpečný chtíč a jeho svádivost ten pitomý cit ještě podporuje!
"Ty seš fakt nemožnej," prsknu zamračeně a konečně dokážu potlačit tu počáteční rozechvělost.
"Buď tak laskavá a nechej si své názory pro Dexe, ten je na ně možná zvědavý, ale já už dávno ne," protne mě ledovým pohledem, až se na zádech postaví chloupky.
Dexter bude chtít svou snídani, sakra. Bodne mě v prázdném žaludku a bez řečí se vytratím.
Chester
Čerstvě vysprchovaný sejdu po schodech do obýváku a narazím na ty tři! Vztekle zatnu zuby a ušklíbnu se. Mají to ale podivnou sešlost. Dexter se velmi lačně líbá s Miou, zatímco mu Di sedí po boku a tváří se nevyzpytatelně. Jakmile mě spatří, zamračí se a opře se. Jako by se ve stínu krvelačného upíra ztratila. Postavím se před Miu a hrubě ji chytím za vlasy, zatímco se na mě laškovně usměje.
"Mám hlad," oznámím jí a vytáhnu ji za zápěstí k sobě. Ihned se na mě přilepí a já si všimnu její vyhrnuté sukně. Samozřejmě, když podrží mě, tak musí dát i Dexterovi. Má drahá sestřička rozhodně není lakomá.
"Jdeme do knihovny!" drapnu ji a šklebím se, když za mnou nadšeně poskakuje. Jakmile se zavřou dveře, strčí mi své ruce do kalhot.
"Co takhle trochu lásky?" skousne si rajcovně ret.
Tvrdě ji chytím za ruce a vytáhnu je ze svého rozkroku.
"Na to zapomeň! Nemám chuť to strkat někam, kde to měl před chvílí Dexter," ušklíbnu se. Ta výtka ji samozřejmě není příjemná. Ve tváři se jí zračí obyčejný vztek, žádná ďábelská agresivita, kterou si do tváře dokáže vmést Di. Proboha, nad čím to zas přemýšlím?!
"Ale kdybych byla ta malá mrcha, tak bys mě chtěl i navzdory tomu, co?" sykne. Prudce ji chytím pod krkem, až zanaříká.
"Nemám náladu. Vážně mě neprovokuj, raději mi nastav sama krk nebo ti s tím trochu pomůžu!" Stisk ještě o něco zesílím, až zalapá po dechu.
"Nebuď tak hrubej," zaševelí a něžně se ke mně přimkne, když ji pustím. "Můžeme si to přece užít oba," mrkne na mě zamyšleně. "Co kdybys mi u toho poskytl taky takovou rozkoš, jakou při tom zažívala ta tvoje Di?" Políbí mě jemně na krk, až znovu zatnu zuby.
Obejmu ji pažemi a stisknu tak mocně, až zanaříká a zoufale se mi snaží vytrhnout. "Už o ní nikdy nemluv, rozumíš?!" syknu jí výhružně do ucha. Když pocítím, že by stačilo trochu a zlámal bych jí pár kostí, pustím ji.
Sestersky se zašklebí a posadí do křesla, zatímco si štíhlými dívčími prsty přejíždí rajcovně po stehnech.
"Snad ses nedala na romantiku," povzdychnu si hraně. "Hrubost se ti přece vždycky líbila," blýsknu po ní hříšným pohledem, až se prohne a olízne si rty.
Roztáhne nohy a naservíruje se mi. "Moc dobře si pamatuju, co jsme spolu dělali," zasténá a vsaje svůj prst do úst, až ji začnu se zájmem sledovat. "Ale proč to trochu nezměnit? Kdybych tušila, že umíš bejt i něžnej…" Pohladí své bujné tvary a sjede do rozkroku. Rajcovně si přede mnou svlékne kalhotky, až musím zakašlat, aby neslyšela žádostivé vzdychnutí. "Udělám, cokoliv si budeš přát…" Protáhne se přede mnou tak svádivě, že se vidím, jak se v ní nořím a drtím její boky. "Budu ta nejlepší, kterou jsi kdy měl!" Přitiskne se ke mně svým horkým tělem a jemně mi přejede přes naběhlé mužství. "Budu tvá šťastná krev." Políbí mě na rty, ale já ji po téhle pitomé větě odstrčím tak prudce, až se vyválí na zemi a nechápavě ke mně vzhlédne.
"Co to tady na mě do hajzlu zkoušíš?!" vyjedu na ni. "Nestojím ti o žádnou šťastnou krev!" zapitvořím se znechuceně. "Chci obyčejnou krev a tvrdej sex! Jestli se ti to nelíbí, tak si to rozdávej s Dexem!" zavrčím vztekle. "Ten ti jistě něžnosti věnuje," konečně se trochu uklidním a škodolibě se na ni zadívám.
"Ale no tak, Chazzy… Přece by ses nezlobil," zapřede jako kotě a posadí se mi do klína. "Cokoliv chceš, tak si vezmi," nabídne se mi a zajede mi v divokém polibku jazykem do úst.
Vrátím jí ho s takovou vervou, až mi toužebně zasténá do rtů. Je vážně vytrvalá a neodbytná. To jí zůstalo, i když přesně nechápu tu její proměnu a touhu po jemném zacházení. Ze rtů jí sjedu na hebkou kůži krku a odtud do odvážného výstřihu. Koušu ji a přisávám se k ní tak bolestivě, až usykává a na kůži jí zanechám pár červených fleků. Když si však sama začne kasat sukni, zarazím ji.
"Řekl jsem ti, že ojetý zboží nechci," zachraptím. Bez dalšího zdržování ji chytím zezadu za krk a zakousnu se do ní.
"To bolí! Nemůžeš bejt jemnější?" zasténá, když jí ranky ještě naschvál zvětším. Pevně ji stisknu v náručí, až bolestně zakňourá a zakousnu se do ní ještě hlouběji. Zazmítá sebou a udeří mě do zad. "To přeháníš!" vyjekne a má pravdu.
Nikdy jsem k ní nebyl až takhle hrubý. Jenže dřív jsem nepotřeboval, vybil jsem se na jiných, ale teď mě žene nekonečný pocit znechucení a hněvu, který ustupuje, když se chovám jako skutečný upír.
Když ji pustím, odtáhne se mi z klína a vyčítavě se mi zabodne do očí. Jen se ušklíbnu, ty její pohledy mě z míry nevyvedou. Rozváže si šátek, který měla okolo pasu a ováže si festovně rozkousaný krk. Jsem na svou práci hrdý.
"Chazzy! Zbláznil ses? Nejsem žádná tvoje oběť!" zaječí na mě hystericky. Křivě se usměju. Zase jsem nad někým, opět mohu ubližovat, jak se mi zachce a ona stejně přileze zpátky.
"A co tedy jsi?" vysměju se jí. Tímhle mě nedojme. "Jsi pro mě potrava jako každá jiná. Nic víc," protnu ji opovržlivým pohledem.
"Nikdy jsi mne jako potravu nebral," nechápavě zavrtí hlavou. "Vždycky jsem byla tvoje sladká sestřička, copak si nevzpomínáš?" Posadí se mi znovu obkročmo do klína a přisaje se k mým rtům.
"Sladká sestřička," opakuju s úšklebkem, zatímco uhýbám před jejími nenasytnými polibky. Spokojí se s tím, že mě začne vášnivě líbat na krk. "Sestra možná, ale sladká?" zavrtím nesouhlasně hlavou. "Spíš taková, co ráda roztahuje nohy. Kdykoliv, kdekoliv a hlavně před kýmkoliv," ušklíbnu se a nechám ji, ať se podbízí, co jen dovede.
Ustrnu teprve, když se mi do uší zaryje Diin pronikavý bolestný křik. Zabodne se do mě jako střepy skla, až sebou útrpně trhnu.
"Snad ji nechceš zase zachraňovat?" sykne Mia s úšklebkem, ale poslušně z mého klína sleze.
"Neříkej blbosti, chci se jen pokochat," zašklebím se a vyjdu z knihovny. Opět jsou na pohovce, a pokud mohu říct, tak Dexter si to náramně užívá!
Diana
Znovu zoufale vyjeknu a zatnu zuby, když se do mě zakousne ještě hlouběji. Rány palčivě bolí. Je to mučivá bolest, která se mi rozlévá po celém těle. Když mi zatne drápy do boků, zoufale sebou zazmítám a z očí mi vytrysknou slzy.
"Ty se vážně zlepšuješ," chválí ho Chester ironicky. "Gratuluju. Řve čím dál víc." Jeho hlas zní potěšeně. Po celou dobu krmení nás pozoruje jako nechutný voayer a lije do sebe jednu sklenku alkoholu za druhou.
Když se ode mě Dex odtáhne, těžce oddechuji se zavřenýma očima a snažím se v sobě tu agónii upokojit.
"Trénink dělá svoje," uchechtne se Dex, zatímco si obvazuji ránu. Je hlubší než obvykle. Ten jeho krvavý chtíč mi dává pořádně zabrat. "Podívej se, taková úžasná hračka!" zavrčí nadšeně a tvrdě mě chytí za krk, až vyjeknu a přitáhne k sobě.
Hajzl, sám ví, jak moc čerstvá rána bolí! Zatnu zuby a vytrhnu se mu. "A jak je sladce bojovná." Oba se jako na povel rozesmějí. Ovšem Dex je nadšením bez sebe a chce si hrát. Touží Chazzymu ukázat, jak mu dokážu poslušně držet a ještě ráda! Když se mi drápy zatne do čerstvě převázané rány, zazmítám sebou znovu. Znám ho, tohle počínání ho bude bavit tak dlouho, dokud mu v náruči neodpadnu do bezvědomí.
"Už toho nech, začínáš mě nudit," ušklíbne se Chester a majestátně se rozvalí v křesle. Nohy si položí na stůl, zatímco na mě shlíží s notnou dávkou uspokojení.
"Nudit? To si počkej na finále!" zavrčí horlivě a zatne se mi drápy do dlaně takovým způsobem, až se mi zatmí před očima.
"Dexi, to stačí!" zanaříkám a vytrhnu se mu, ale to ho nezastaví. Drápy začne přejíždět hrubě po mé tváři a sem tam přitlačí natolik, že mi div nevylezou oči z důlku. "Sakra, dost!" vyjeknu zoufale a bolestně se od něj odtáhnu. Obličej mám celý krvavý a rány mě pekelně pálí.
"Ale no tak, ukážeme Chazzymu, jak si spolu krásně užíváme." Vmanévruje mě proti mé vůli k sobě na klín a zatne se mi drápy do boků, až vyjeknu a opřu se mu hlavou o rameno. Pokoušejí se o mě mrákoty tak silně, že na chvíli přestanu vnímat mučivost jeho doteků. Znelíbí se mu to a zaujatě se zadívá do mého obličeje. Probere mě chladnými polibky po tvářích i čele a znovu si začne hrát. "Ona je svolná ke všemu, viď Di?" zabodne se mi drápem do jemné kůže a kreslí mi po zádech vlastní kresby. "Nechceš se přidat?" Mrkne na Chazzyho, až sebou trhnu a do očí mi vpadne naprostá panika.
Kdyby mě týral ještě on, tak to už mě zabije!
"Přidám se rád," řekne poklidně, až útrpně zanaříkám. Protíná nás zlovolným pohledem, až mi po páteři přechází mráz a žaludek se mi obrací v zoufalé snaze o harmonii.
"Věděl jsem, že ti těch pár tejdnů v knihovně pomohlo," zazubí se Dexter.
"Přidám se, ale ne tady. Co mi ji dát v ložnici do postele, ať se taky trochu pobavím."
Zoufale na Dexe obrátím svůj pohled a zavrtím hlavou.
"Neboj se, Chestera přece znáš!" vycení špičáky a drapne mě tak hrubě, až se mi zatmí před očima a svezu se mu do náruče.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 13. září 2013 v 15:07 | Reagovat

"S ní jsi něžnej byl," zavrní mi do ucha jako kočka. "Buď takovej i na svou sestřičku." – Jak to Mia ví? Ona je při sexu šmírovala? Nebo jí snad Chester či Diana o tom vyprávěli?

Domem se nyní pohybuji beze strachu. Zvykla jsem si tu natolik, že se tu skutečně cítím jako doma. To byl také jeden z důvodů, proč jsem neodešla, ale nebyl to ten hlavní. – No jistě. Každý si zvykne po necelém měsíci bydlet v domě svého mučitele, takže se mu pak ani nechce odejít. To je jako byste řekly, že vězni Al-Káidy si zvykli tam, kde je věznili a už pak ani nechtěli odejít. To by museli být silně psychicky narušení jedinci, co? A hlavní důvod? No jistě, že je to její nehynoucí láska k Chesterovi! Co také jiného?

Rozespalými kroky nakráčím do koupelny a trpitelsky se zadívám na odraz v zrcadle. – Ne trpitelsky, ale utrápeně nebo ztrápeně...

Je opředený nebezpečím jako vždy a přitahuje mě k sobě pradávnou živelnou silou, kterou v sobě dovede vznítit jen skutečný muž. – Bože, teď jsem měla na chvíli pocit, že jsem se skutečně propadla do nejhorší červené knihovny, jakou si člověk umí představit. Však víte, na obálce je napůl svlečený svalovec a drží omdlévající dlouhovlásku. Nejlépe stojí někde na útesu a jí něžně povlávají vlasy ve větru. Až se mi udělalo nevolno...

Ve tváři se jí zračí obyčejný vztek, žádná ďábelská agresivita, kterou si do tváře dokáže vmést Di. – Nevšimla jsem si u Diany žádné ďábelské agresivity. A pro všechno svaté na nebesích, proč tak hloupě a nevhodně volíte slova? Vmést si něco do tváře? No možná vám tak někdo vmete do tváře, že neumíte psát. Nebo vyklízíte krb a omylem si do tváře samy vmetete popel... Ale v tomhle spojení to zní hrozně neuměle. Celý tenhle román působí, že víte, co chcete vyjádřit, ale nemůžete přijít na způsob, jak to udělat. Takže tam prsknete první slovo, co vás napadne a je alespoň vzdáleně podobné tomu, co jste chtěly vyjádřit. A že to zní pitomě? No, co se dá dělat. Vždyť vy to stejně nepoznáte.

Sestersky se zašklebí a posadí do křesla, zatímco si štíhlými dívčími prsty přejíždí rajcovně po stehnech. – Dívčími? Je jí 35 let!

Protáhne se přede mnou tak svádivě, že se vidím, jak se v ní nořím a drtím její boky. – Nešlo by tam jednou místo toho „svádivě“ dát „svůdně“?

A pokud jen hrubější kousnutí do krku je o tolik tvrdší, než to, jak s ní zacházel obvykle, jen mě to utvrzuje v tom, že Chester nikdy nebyl to, co o něm říkáte. Já osobně jsem si pod drsným chováním upíra ke své oběti představila drcení kostí, bití, možná vykousávání masa z těla. No ano, hardcore. Jenže bolestné kousnutí do krku je podle mě standard. Má-li mít z Chestera každý další upír oprávněný strach, je nutné, aby byl skutečně krutý a nelítostný. Krev pije každý upír. Nebo chcete říct, že všichni ostatní se zdvořile zeptají oběti, zda se z ní mohou napít, a pak ji odvedou domů, kde jí odeberou krev jako v dárcovském středisku? A pak si ji vysají hezky z pytlíčku, ne? Poděkují oběti a pošlou ji domů s krabičkou tabletek na doplnění železa...

A proč za ním vlastně Mia pořád leze? Věděla, že se k ní nebude chovat něžně, že jí ublíží, přesto přišla, nechala se kousat. A pak začne vyvádět, že nebyl něžný? A hned nato ho začne zase líbat, jako by se nic nestalo? Copak vám to nepřijde na hlavu?

Když se ode mě Dex odtáhne, těžce oddechuji se zavřenýma očima a snažím se v sobě tu agónii upokojit. – Diano, povídej mi prosím zase o tom, jak se tam cítíš jako doma, a proto nechceš odejít?

Otázka dne: Budou tam taky dělat něco jinýho, než se jen kousat a šukat? Už to fakt začíná být zívačka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama