Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Upír vs. člověk - Epilog

23. listopadu 2012 v 14:35 | Chensie Ips - Sue Wish |  2. kniha - Upír vs. člověk
Otevřeným oknem ke mně doléhalo hlasité burácení hromu. Po každé, když se obloha rozsvítila bleskem, jsem schoval hlavu pod peřinu a schoulil se do sebe. Nikdy jsem se moc nebál, byl jsem přece už velký kluk, ale tahle divoká bouřka mi přišla přímo zlověstná. Něco se zákeřně neslo tmou a já nemohl přijít na to, co to je. Už dávno jsem nevěřil na bubáky a jiná strašidla, i když jsem ještě pochyboval o tom, zda existuje Ježíšek…
"Vinnie!" vyjekl jsem, když se ozval tichý pláč a moje mladší, tříletá sestřička se jako na povel rozplakala. Vykouknul jsem zpod deky a zatvářil se jako můj oblíbenec Donatelo, který mezi želvami Ninja exceloval a pro mě byl hrdinou.
"Pššt, chlapečku," zašeptal temný stín a vinul k sobě mou malou sestru. Její blonďaté vlasy měl přiložené u nosu a vdechoval jejich vůni. "Tak dětská… Tak nevinná…" šeptal zvráceně, zatímco Vinnie tiše plakala a chvěla se strachem.
Byl jsem úplně ztuhlý šokem! Ten muž stál u otevřeného okna a byl více jako stín, než jako člověk. Měl tvář celou schovanou v temnotě noci, a když ho ozářil blesk, tak se můj pohled stočil na ty ostré, dlouhé špičaté zuby!
"Tvoje sestřička je teď moje," zachraptěl pobaveně a pohladil ji po vlasech a náhle jako by se propadl do té temnoty a zmizel spolu se závanem větru, který rozevlál záclonu.
Seděl jsem tam takhle vystrašený a bezmocný ještě několik minut, než jsem začal křičet na celý dům a probudil své rodiče… Ale po Vinnie, mé malé sestřičce s blonďatými vlásky a nevinným obličejíkem, se slehla zem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slečna náročná Slečna náročná | 15. září 2013 v 23:09 | Reagovat

Už dávno jsem nevěřil na bubáky a jiná strašidla, i když jsem ještě pochyboval o tom, zda existuje Ježíšek… - Ježíšek? Jsme v USA, takže snad Santa Claus, ne?

A teď to, na co všichni netrpělivě čekáme:

vinout – 38
vytanout – 13
vytáhne – 20
trhnout – 88
protnout – 53
chytnout pod krkem – 22
vydolovat – 10
bodat – 116
vrčet – 163
trnout – 20
prsknout – 84
syknout – 157
lapat – 39
ušklíbnout – 191

A tady už máme své vítěze! Třetí místo putuje všem variantám slova SYČET s krásným číslem 157. Průměrně bylo za celou knihu použito 6,5 v každé kapitole včetně prologu a epilogu.

Druhé místo obsadilo slovo VRČET – a to s úctyhodnými 163 použitími. Průměrně na jednu kapitolu to dělá 6,7 užití.

A první místo získává slovo ŠKLEBIT a jeho varianty. Objevilo se celkově 191 krát, což je opravdu neuvěřitelný počet! Bylo použito průměrně 7,9 krát za kapitolu.

Zlepšujete se, dámy *ironicky se ŠKLEBÍ* Uvidíme se u další knihy  http://25.media.tumblr.com/d29ec171e13f54ed9709644e073d1eb9/tumblr_mkiimxF0981s2n23ho1_500.gif

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama