Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Milenec vs. sok - 17. kapitola

17. prosince 2012 v 19:47 | Chensie Ips - Sue Wish |  6. kniha - Milenec vs. sok
Diana
Rozespale se rozhlédnu kolem sebe a nabodnu se na Dickův něžný přiopilý pohled.
Tváří se jako roztomilé štěňátko a vine k sobě smutnou, pronikavě zírající Desire, která mě hladí po ruce.
Když se otočím, spatřím nad sebou Chesterův rozzářený obličej.
Temné oči má rozzářené alkoholovým opojením. Cítím z něj pach upíří whisky, jeho oblíbeného pití. "Lásko!" Roztáhne rty do širokého nadšeného úsměvu a přidusí mě láskyplným opileckým polibkem a pevným objetím. "Už jsme se tak báli!" Nosem se mi otírá o tvář, zatímco přivírám oči a mžourám do tmy. Evidentně se mu vůbec nechce mě pouštět a já se nebráním, když mě drží a tíhne ke svému ledovému tělu.
Ano, už zas na mě jeho chlad útočí a mně… se to líbí. Dodává mi to pocit, jako bych zas byla člověkem. Netuším, proč to tak je, ale věřím, že v knihovně objevím vysvětlení.
"Jak se cejtíš?" stará se, když mi dovolí se opět nadechnout.
"Je mi fajn," hlesnu slabě a zadívám se na pár, který se rozvaluje po naší posteli. "A jsem fakt zmatená." Zašklebím se, když sleduji, jak se Dick mazlí s mou sestrou.
Líbá ji na krk a do vlasů, zatímco se mu Des snaží maličko vysmeknout a lehce ho od sebe odstrkává a drkotá zuby.
Přivinu se k Chazzymu a položím mu hlavu na rameno.
"Ještě, že máš úchylku na abnormálně velký postele," zavrčí pobaveně můj blonďatý kamarád a roztáhne se ještě více. "Jinak bychom se tu nevešli," zašeptá svůdně, zatímco bloudí po jejím těle dlaněmi.
"Buďte rádi za mou pestrou a živočišnou minulost!" zubí se Chester a tiskne se ke mně ještě více, až také zadrkotám zuby. "Když v posteli, tak v takový, která je dostatečně velká a pohodlná!" blýskne očima. Povídá mu to více, než by mělo…
Zatímco já se mračím, tak Dick se hurónsky chechtá.
"Není nad to, když nemusíš mít obavu, že při divokým sexu spadneš na zem!" uculí se rozjařeně a chtivě mou sestru políbí, až pod ním zaúpí a odstrčí ho od něj.
Jí se to moc nelíbí.
"A především se mi líbí tvoje detailnost… Vždycky máš kam připnout pouta! Ten styl ti fakt chválím, Chazzy!" Pozvednu obočí a dívám se, jak jí Dick zajede prsty až na okraj kalhot a jemně se jí vtírá do kalhotek.
Vykulím oči a otočím hlavu na druhou stranu.
"To víš, já myslím na všechno!" Usměje se samolibě můj upír, a když rovněž zaregistruje Dickovu dlaň a chtivost, upozorní ho. "Hele, žádný nepřístojnosti v mojí posteli… Je ti to jasný?!" Rozesměje se a zatlačí mě do polštáře. Vášnivě mi zajede jazykem do rtů, až ho od sebe musím rovněž odstrčit, protože by i v přítomnosti těch dvou mohl překročit meze.
"Do hajzlu, to pití mi dává nějak zabrat…" hekne a položí si hlavu na polštář, protože se s ním zřejmě točí celý svět.
"Jaký pití?" prsknu pobaveně.
"Ale žádný lásko!" zapírá, přestože to z něj táhne jako ze sudu. Dlaní mi sjede na podbřišek a znovu se ke mně přitiskne, aby mi prsty putoval na stejné místo, kam před chvíli Dick u Desire.
Zachraptím a pokusím se ho od sebe odtáhnout.
"Táhne to z vás obou," prskne Desire a mírně se zakaboní. "Asi ti za chvíli potřísním postel něčím jiným." Nakrčí nos a dá tak najevo, že jí alkoholové výpary nedělají dobře. Kord, když jí Dick tak nadšeně dýchá do rtů.
"No tak, lásko," zavrčí jemně upír a přitiskne ji opatrně k sobě.
"Přece ti nemůžu vadit," šeptá jí do rtů. Kolenem se jí dostane mezi nohy, zatímco ji jemně líbá na krk, až znovu povytáhnu obočí a polknu.
"To jste se jako rozhodli dát si grupáč nebo co?"
"Nic takovýho! Nepotřebuju k tomu dalšího chlapa!" zavrčí Chester striktně a znovu mě stiskne ve své náruči. Hladí mě po vlasech a vdechuje mou vůni, jako by ho uklidňovala.
"Neboj se… Dick si zase hezky odvede Desire do svýho pokoje. Dřív než mi ona pošavluje postel. A nás tady nechá o samotě pokračovat, že jo?!" Kopne do něj, až Dick nechápavě zvedne hlavu a opile se usměje. "Vole, prober se. Copak nevidíš, že jí ty tvoje výpary vadí? Má teď citlivej žaludek, tak na to nezapomínej." Ušklíbne se Chazzy a nakopne ho šetrně znovu, až Dick obrátí oči v sloup a zasípe:
"No jo." Obrátí se a náhle mi zmizí z očí.
Ihned se ozve tupá rána, jak dopadl z té malé výšky na zem.
"Kurva, tak ta postel zase až tak široká není!" Postěžuje si a za pomoci mé sestry se krkolomně zvedá ze země.
Rovněž protočím oči a ušklíbnu se.
"Pojď miláčku… Půjdeme k sobě, ať nás neotravujou," bručí, zatímco ji drží kolem ramen a nechává se odvádět pryč. Chůzi má legračně kolíbavou, a co chvíli se nadšeně rozesměje.
"Ty seš moje Desire… Jenom moje." Zaslechnu, než se za nimi zaklapnou dveře.
Ušklíbnu se tomu a zadívám se na svého upíra.
"Ty vole, tak ten má fakt dost!" zachechtá se Chester a bujaře si mne prohlíží temnýma očima. Natočí se na bok a náhle se znovu ozve tupé buchnutí a on se válí na zemi.
Pobaveně prsknu.
"Do hajzlu!" hekne ze země. Zmateně zírá na strop a drží se za hlavu. "Fakt je ta postel nějaká malá. Předtím mi taková nepřišla," prská a snaží se dostat zpět na postel, ale nejde mu to.
Podlaha mu uhýbá pod nohama a ruce ho neudrží, když se sápe po rámu postele.
"Sakra, ty máš taky dost." Rozesměju se a podám mu ruku.
Jemně mě chytí a stáhne k sobě, až zasakruju, když se ocitnu na něm.
"Chazzy, sakra!" zaprotestuju a oklepu se. "Sakra, moc studíš!" zadrkotám zuby a
"Jo, to bude asi tím, že jsem už nějakej ten pátek mrtvej," uchechtne se a rukou si tře pohmožděné místo na hlavě.
"Já jsem přece taky upír." Zadívám se mu upřeně do očí, aby mu to došlo. Chvíli na mě nechápavě zírá a tak dodám. "Naposledy jsi mě studil, když jsem byla člověk." Mrknu na něj.
"Fakt tě studím?" zamumlá přemýšlivě a zajede mi pod tričko, pohladí mě ledovými doteky po zádech, až zadrkotám zuby. "Ale ty už moc jako upír nevypadáš…" bručí. Přitáhne si můj obličej k sobě a jemně mě políbí na rty, až mi znovu naskočí husí kůže.
"Studíš krásně," zašeptám a nechávám ho, aby mě odměňoval sladkými a slastnými polibky.
"Tak se ode mne drž dál, ať nenastydneš," zašklebí se na mě a ještě pevněji mě sevře ve svém náručí, až se protáhnu a rozechvěju. "Nebylo by to přece jenom pohodlnější v tý posteli?" odfrkne rozjařeně a já souhlasně přikývnu.
"To fakt bylo, lásko… Ale netuším, jestli ty se tam vyšplháš." Rozchechtám se.
"Vlez si do postele… Já se za tebou nějak doškrábu." Popožene mě.
Bez problému se zvednu a zalehnu dál od kraje, aby si Chester mohl přilehnout.
Trvá mu to snad celou věčnost, než se mu podaří své mužné tělo vytáhnout nad úroveň země a dotlačit se do postele.
"Slibuju, že už nikdy nebudu pít," hekne, když se mu konečně podaří vlézt si ke mně. "Nevím, čím to je, ale mám pocit, že jako upír to snáším nějak hůř nebo co." Ušklíbne se a povzdychne si. "Promiň." Vlepí mi pusu. "Za to všechno může Dick! Pořád chtěl pít… A pít… No a já si musel dát taky, aby to celý nevychlemtal sám." Vymlouvá se a provinile koulí očima, až se musím smát. "Nebude ti vadit, když se trochu prospím?" zašeptá mi do rtů. "Pokud teda něco nepotřebuješ." Blýskne očima, až se ušklíbnu.
"Co takhle trochu lásky, sakra?" Vjedu mu prsty do vlasů a něžně se s nimi mazlím. "Myslela jsem, že si tě trošku užiju… Pomazlím… Pomiluju." Kousnu ho do rtu, až zapřede jako kočka.
"Di… Nemohla by láska trochu počkat?" zamumlá. Oči se mu klíží, jak pomalu slunce vystrkuje své paprsky. Chápu to, cítí to v sobě jako minu a nejlepší je to celé zaspat. Zvláštní, že já to sice cítím, ale už ne tolik…
"Neříkej mi, že se na to cejtíš… Já v tuhle chvíli ani ne. Hezky si lehni vedle mě a buď hodná," zavrčí roztomile a přimkne mě pevně k sobě.
Ovšem já jsem čilá, protože jsem se dostatečně prospala. Vymaním se mu z náruče a ušklíbnu se. Dráždivě ho začnu laskat na rtech, až přimhouří oči a zašklebí se.
"Lásko… Jsem opilej… Ani nevím, jestli mi to vůbec půjde," zamumlá z polospánku, až si těžce povzdychnu a odtáhnu se od něj.
Dneska už s ním nic nebude a já zrovna měla takové chutě…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama