Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Milenec vs. sok - 4. kapitola

7. prosince 2012 v 12:00 | Chensie Ips - Sue Wish |  6. kniha - Milenec vs. sok
Chazzy mne vyruší z mého extrémního a děsivého rozjímání a představu mi zruší.
Trochu zakašlu, abych ze sebe setřásla tu nostalgii a strach, který ve mně přitom vytanul. Mírně zděšeně se mu zadívám do očí.
"Tak to by bylo hodně zlé." Vážný tón mu protne hlas i tvář. Zřejmě si to uvědomuje stejně dobře jako já. "Hlavně pro mé okolí…" zamumlá a uhne pohledem. "Já nejsem samaritán, ale Chris mi hodně pomohla, když … mi nebylo zrovna dvakrát nejlépe. Jen jí tu pomoc oplácím. Nic víc." Vrátí se k tématu, kterému by se raději za jiných okolností vyhnul.
Sarkasticky na něj pohlédnu. "Kdy jsi měl sakra těžký chvíle?" Zamyslím se, v jakém případě by mu mohlo být se mnou těžko.
Pokud u ní hledal útěchu po každé, když jsem ho já vyvedla z míry, tak s ní musel být nonstop!
"Třeba, když tě chytala paranoia… To mi pomohla hodně." Tváří mu prolétne příjemný úsměv, který nepatří mně, ale té křehké kytce!
"To mě fakt mrzí, ale já jsem to nedělala schválně!" zavrčím naštvaně a zklamaně. Vlastně se mu nedivím, že táhne za jinýma, protože se mnou stále něco je… Ta má čertovská povaha a styl, jakým žiju…
"Já ti přeci nic nevyčítám." Pohladí mě po dlani, ale já se od něj musím odtáhnout.
"Zajdu se podívat za Desire… zdá se, že se mi něco chtěla." Netrpělivě se ušklíbnu a zadívám se do temna zahrady. Stále tak udržovaná, ovšem jako by byla… mrtvá.
Zvuk noci už mým uším lahodí, neděsí. Prostě tu je a patří k našemu životu. Stejně jako to vytí prašivých psů nebo bolestné či agresivní výkřiky, které znějí z velkých dálek od kořistí či jiných upírů.
"Des se ti zřejmě chtěla omluvit … a možná ti také něco povědět." Výmluvně se na mě zadívá, ale já nemám náladu luštit skryté hádanky.
"Copak? Snad se nechtěla omluvit za to, jak se od Oskara nechala oblbnout a nechala mě na holičkách, když jsem ji nejvíc potřebovala!" syknu zle.
Ta její zamilovanost nám tolik ublížila.
Hlavně tím zmrzačila Dickovo srdce a ponížila ho, což jí neodpustím.
V tomhle případě mě tím víc mrzí, že je natolik jiná… Možná mít něco ze mě, odolala by a možná ne. Protože já mu sice nepadla k nohám, ale slíbila mu neutuchající věrnost a stala se jeho následníkem. Vlastně… asi nebudu až tak dokonalá.
"Tak to se mi ani omlouvat nemusí. Je to věc, kterou jí nikdy neodpustím, stejně jako ona mě neodpustí, že …" Chytím se za ústa, abych se umlčela. Sakra, tohle Chazzymu připomínat nechci! Už je jiný a působí to na něj špatně, bolestně! Už je to sakra vyřešené a Desire do toho nemá co hovořit!
"Co ti neodpustí?" Ale on je chápavý, ihned mu svitne v očích a tvář mu protne temnota.
"Neodpustí ti, že … žiješ se mnou?" doplní chybějící část věty, která nás oba zasáhne.
Nic na to neřeknu a raději se nakloním zpátky k oknu a vdechuju ten čerstvý chladný vzduch.
"Obě jste si vzájemně ublížily, ale jste přeci …. Sestry. Ještě jste k sobě pořádně nenašly cestu a už byste se měly rozdělit?" Ponoukne mě k přemýšlení, až svraštím nepříjemně čelo. Ten tedy umí dávat otázky!
"Nesmíš k ní být tak krutá, ona je teď … hodně citlivá."
"To, co udělala, bylo prostě hnusný! Nemůžu jí odpustit! Je mi fuk, že je citlivá! V tomhle baráku jsou citlivý všichni!" Rozpažím ruce a podívám se po místnosti plné krvavých skvrn, bušících do očí. "Nezatočíš mrtvým chlapem, abys netrefil citlivou bytost!" prsknu ironicky a zamračím se, zatímco Chazzy vrtí hlavou a těžce se nadechuje k další obhajobě mé sestry.
"Ty jsi to nepochopila, ona je … tolik citlivá, protože … je těhotná." Odříkává mi v pauzách, zatímco na něj pohlížím se zvednutým obočím a nechápavostí.
"Sakra, co?"
"Je těhotná. A pokud jí nechceš odpustit, tak… jí neodpouštěj, ale alespoň jí teď nedávej svou zášť tolik najevo." V očích se mu zračí naděje, jako by snad doufal, že nás to spřátelí či co!
"Cože?!" vyjeknu zostra, až div neprobudím děti.
Charlie převrátí hlavičku na stranu, zatímco dětsky mlaská a Drak zatne pěstičky, ale jinak je klidný.
"Mně je fuk, že si něco uhnala! Tohle už jí tuplem neodpustím!" syčím nevraživě, zatímco prudce a agresivně gestikuluji u okna, abych ze sebe nějak ten hněv dostala, když už nesmím křičet.
"Neměla bys dělat unáhlené závěry…" Zúží oči a vědoucně se poušklíbne. "To dítě čeká s Dickem, nikoliv s Oskarem."
Vyrazí mi tím dech! "To dítě je Dickovo?" vyslovím to s tak nepokrytou něhou, až se Chester dlouze a syčivě nadechne. "Desire čeká dítě … s Dickem?" Na tváři mi tane plné uspokojení a šťastný úsměv.
Dick si zaslouží to nejlepší a svého následovníka rovněž! Nejspíš úplně zářím, protože Chester o to více potemněl a schoval se do stínu.
"Konečně z tvé strany vidím nějakou radost… Ještě, že na tebe Dick má takový vliv!" zní to mírně záštiplně, když se na mě šklebí.
"Dick je …" Má první lidská láska, ale to mu rozhodně povídat nebudu. Stále v sobě ty pocity mám, já i on… Ale Chazzy to vědět nemusí. "On byl vždycky na mojí straně. Kdykoliv jsem se na něj mohla spolehnout, tak proč bych mu to nepřála?" Snažím se své nadšení snížit, aby můj upír netrpěl chorobnou představivostí, nezačal žárlit a nezkazil tak jejich přátelství, za které jsem neskutečně vděčná. Je to taková úleva, když už se vzájemně nechtějí zabít!
"No jo, copak Dick!" V jeho hlasu není žádná zášť, to je přeci jen důkaz, že se jejich vztah změnil.
"Zajdu za ním." Protáhnu se, zatímco sleduju poklidně spící děti. Když se pohledem na ně alespoň na chvíli zasytím, posadím se Chazzymu do klína, abych se k němu mohla přitulit a líbat mu tváře.
Nechává se rozmazlovat doteky i polibky, potřebuje to, aby věděl, že jsem… jeho.
"Raději bys měla jít," zavrčí se zastřenýma očima, když mi zajede prsty pod tričko. Obdaří mě vášnivým polibkem, že mám problém se od něj odpoutat.
"Půjdu…" zachraptím rozrušeně a svádivě mu přejedu drápy po zádech. "Jen… musím si tě užít, abys náhodou nešel za jinou." Zakřením se na něj, až se zamračí a stiskne mě v náručí, až vypísknu. "Ale no tak… jenom tě škádlím, lásko!" kousnu ho do spodního rtu a přejíždím po něm jazykem, až ho má notně naběhlý. Poklopec se mu nenasytně vzdouvá a já mu chtivě pohlížím do očí.
"Ano, to ty ráda," ušklíbne se a usykne, když ho žádostivě kousnu do krku. Zdá se, že to cítí až v kalhotách… "Už běž…" snaží se mě od sebe odstrčit, ale beztak drží jako beránek a nechává si ode mě líbit všechny ty lákavé něžnůstky, kterými mu dokazuju, jak moc po něm toužím. Oddává se mým dotekům, ale stále se je snaží neoplácet.
"Copak ty na mě nemáš ani maličkatou chuť?" Ďábelsky se usměju, zatímco mi z očí jiskří chtíč. Neomaleným drzým pohledem sjíždím jeho tělo, narvané pouze v úzkých černých kalhotách. Má tak dlouhé mužné nohy, pevné břicho a svalnaté paže… "Já tě fakt moc chci." Přitisknu se na chladnou hladkou hruď a nemůžu se nabažit té divoké vůně, která mi jitří smysly. Jazykem obkroužím jeho bradavky a do každé ho jemně kousnu, až se pode mnou prohne. "No, ale jestli nechceš…" Pokrčím rameny a než se stačím odtáhnout, houževnatě mě chytí za boky a přitiskne ke svému klínu, zatímco mu z temných vražedných duhovek sálá nespoutaný chtíč.
"Vychoval jsem si z tebe pěknou potvoru," pobaveně zkřiví rty. "Víš moc dobře, že na tebe mám chuť!" Mlsně se olízne a já cítím tu tvrdou věc v jeho rozkroku.
Namyšleně se ušklíbnu a bez přemýšlení mu zajedu do poklopce. Mám s drápy už takovou praxi, že se nebojím, že bych mu nějak ublížila. Jakmile se dotknu hebké napnuté kůže, zvrátí hlavu a pootevře rty. "Snad jsi přeci pospíchala za Dickem…" zašeptá zastřeným hlasem, až se musím uchechtnout.
"Řekla bych, že ty mě teďka potřebuješ víc," prsknu a snažím se jeho chloubu osvobodit z kalhot. Mám na něj ohromnou chuť. Užít si nezředěný upíří sex je na místě!
"Já tě potřebuju stále…" zachraptí a zezadu mě chytí za krk, aby si mne mohl přitáhnout ke svým rtům. Jeho polibek je něžný, skoro až mazlivý, což mě překvapí.
Očekávala bych od něj více vášnivosti, ale on mě jen lehce svůdně laská a provokuje nevinnými doteky jazyka.
"Dick počká," zašeptá majetnicky a sevře mě ve svém náručí tak silně, až vyheknu.
"Sakra, tohle mě zabije," heknu, když se od něj říčně odvrátím. Začínám z těch jeho doteků cítít podivnou malátnost a rozněžnělou touhu. "Myslela jsem, že si dáme něco razantnějšího…" koušu ho do spodního rtu a bavím se, jak na mě vrčí.
"Chceš něco divočejšího, maličká?" Blýskne očima a než se naděju, shodí mne ze svého klína, až tupě přistanu v měkkých peřinách. Přitiskne se na mě zezadu a toužebně mi začne okusovat krk, až se pod ním svíjím. Přesně ví, že tohle mám ráda.
"Můžeme si dát i něco … pomalejšího." Zasípu, když mě donutí pokleknout na všechny čtyři, zatímco ze mě rve oblečení.
Po pár vteřinách jsem před ním nahá a za zády slyším jeho typický upírský smích, prolínající se s takovou primitivní nadržeností.
"Chceš to ze zadu?" pozvednu obočí a obrátím na něj pronikavý pohled.
"Chci tě jakkoliv," zavrčí mi do rtů a věnuje mi hodně vášnivý polibek, že poklesnu na lokty. "A teď drž, miláčku…" zašeptá chtivě a já slyším tiché rozepínání zipu a stahování kalhot. Když ucítím jeho pulsující touhu, která se do mě tak náruživě tlačí, prohnu se mu vstříc, a tiše zasténám jeho jméno.
"Tohle mám moc rád," zavrčí něžně.
Dokážu si představit, jak sebejistě se nyní tváří. Jeho pevně mužné tělo se nade mnou tyčí. Jsem vůči němu menší a křehčí, o to mohutněji působí jeho postava. Když se dlaněmi opře vedle mých, zakryjí mně jeho rozložitá ramena i záda a já se jím cítím zcela krytá.
Zřejmě to v něm burcuje ještě větší pocit majetnosti, protože mi rozkošně vrčí do ucha, zatímco se obličejem boří do mých vlasů a líbá mě na šíji. Postupně se jeho pohyby zrychlují a stávají se důraznějšími. Chvíli mě trápí, ale pak se do toho oba zabereme natolik, že slastně posténáváme, zatímco já vnímám sílu a tvrdost jeho vzrušujícího těla.
"Chazzy," zakloním hlavu a nechám ho, aby mě kousnul do krku. Probere to ve mně ještě větší extázi a já se ve vteřině oddám dlouhému orgasmu, ke kterému mě dohnal.
Po chvíli ucítím i jeho narůstající rozkoš. Pevně mě sevře oběma dlaněmi v pase a přitiskne se ke mně, zatímco mu tělem proplouvá slastné uvolnění.
"To bylo … dokonalé … lásko."
Slyším jeho zastřený hlas a cítím jeho vděčné polibky a pohlazení, kterými mě k sobě znovu připoutává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama