Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Milenec vs. sok - Prolog

7. prosince 2012 v 8:00 | Chensie Ips - Sue Wish |  6. kniha - Milenec vs. sok
Běžel, co mu síly stačily, zatímco v ruce držel samostříl. Byl velmi obezřetný a připravený ho každou chvíli použít, protože kolem něj v lesích panovalo až příliš klidné a záludné ticho.
Kolem nohou se mu každou chvíli zapletly ostnaté šlahouny divokých malin, které ho občas škrábly do lýtka. I přesto běžel dál, jako by mu šlo o život.
Jenže to bylo horší - nešlo o život jemu, ale jeho kamarádovi.
Už jednoho ztratil a hledal ho a náhle… Tak z čistajasna zmizel i ten vysoký nevinný chlapec, který byl raději návnadou, než aby vystavil své přátelé riziku smrti. Ten nejnevinnější zmizel, ačkoliv se dokázal obětovat pro všechno, čemu věřil.
Mike se cítil sám, zatímco mu v plicích bublal vlhký vzduch a v krku ho lechtala vůně jehličí, které mu křupalo pod nohama. Musí ho najít - běželo mu v mysli a on dál očima prohledával okolí a zkřehlými prsty hrubě svíral samostříl.
Noc začala být chladnější a stíny houstly, zatímco poklidnou krajinu sem tam protnul výkřik bolesti.
Mike se chladně ohlédnul a zkrabatil obočí.
Začíná lovecká sezóna a on je sám…
Jeho nejhorší noční můra se splnila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama