Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná...
Pro čtenáře od 18 let!

Upíři jsou nelítostná krvelačná stvoření, která páchají hrůzné činy, nechávají se svést násilností a brutalitou. Jsou přívrženci smrti a nezkrotného chtíče po lidském těle i krvi. Upír Chester patří mezi nejhorší z nich, o čemž vypovídá i jeho minulost, která se ironicky dotýká i hlavních hrdinů a provází je celým příběhem.

Hlavní myšlenkou je letitá ironie osudu, která se začíná projevovat. Jediné, co bezbranné lidi může zachránit, je vdechnout upírovi duši... Hlavní hrdinka má ten dar nepoddat se a bojovat, ale dokáže ovládnout sériového vraha a vdechnout do něj lásku, soucit a milosrdnost? Hra o duši začíná a jen tak neskončí...

Velmi emotivní příběh, kde hlavní pocity tvoří láska, nenávist a chtíč. Upíři jsou hodně roztoužená stvoření, tudíž je erotika a násilí nevyhnutelné, ale záleží jen na hrdinech příběhu, jak se svými touhami naloží a budou bojovat o lásku, která je pro duši to nejdůležitější, ale pro upíra to nejbolestivější...

Milenec vs. sok - 24. kapitola

7. ledna 2013 v 16:44 | Chensie Ips - Sue Wish |  6. kniha - Milenec vs. sok
Chester
Po očku sleduju Di, jak dopíjí svou sklenku a dostává do sebe syrové plátky masa, které téměř drtí upířími zuby. Tváří se při tom spokojeně a to mě utěšuje. Když se na mě zadívá, zúží oči a tak nějak nepřítomně pohlédne z okna, ve kterém před chvílí zmizel Dick.
Také bych jí chtěl rozumět beze slov, odhadovat správně slova podle gest tak, jak to umí můj blonďatý kamarád i sok v jednom.
Něco se děje?
Di netrpělivě třískne tužkou do notesu a zamračí se, protože jsem se zamyslel. Je netrpělivá a nedůtklivá, když není po jejím.
Kdyby nebyl tak zdrcený, usmál bych se tomu. Ale teď vůbec nevím, co jí na její dotaz odpovědět. Stojím a zamyšleně si okusuju spodní ret, zatímco se snažím nedat na sobě tu nervozitu tolik znát, přestože mi svírá hruď, jako by to nebyla Desire, která si tam dole užívala s Mikeem, ale moje Maličká.
"Desire… Trochu zlobí," vypadne ze mě a tvář mi protne zuřivý škleb.
Di pobaveně zvedne obočí a nedůvěřivě se ušklíbne.
Co provedla, sakra?
Ukáže mi bloček a já si povzdychnu. Posadím se na okenní parapet a zadívám se do potemnělého okolí. Stíny dodávají všemu děsuplný ráz, který mám rád. Díky tomu tichu, které zde panuje, slyším i trávu růst. A když klid protne hrůzný výkřik bolesti, uklidní mě to.
"Ublížila mu … tím nejhorším způsobem." Bodne mě v hrudi, když si tu scénu opět vybavím. Di nakrčí nos a pootevře rty, jak se diví bolestnému stylu, kterým to říkám. Ano, cítím to také. Zasáhlo mě to, protože jsou si tak podobné… Bleskurychle seskočím z okna, až ji tím vylekám.
Kajícně ke mně natáhne ruce v náznaku objetí, jako by cítila vinu. Když se vedle ní posadím, stáhne mě k sobě a obě dlaně mi přitiskne na tvář. Dívá se mi šedýma nevinnýma očima do těch mých, jako by ve mně chtěla číst. Když pevně zavře víčka, něžně mě políbí na rty. Vdechnu její vůni a užívám si jejího doteku. Přitisknu ji k sobě jako by to bylo naše poslední objetí. Vážně mě to vzalo… Stále si na Desiino místo dosazuji svou maličkou a místo Mikea… Oskara. Pak si vzpomenu na náš nevydařený sex a pustím ji. Oskárek mě bude strašit do té doby, než mě snad někdo probodne kůlem! Di pokrčí nos a zmateně pozoruje ty náhlé změny.
Chazzy! Sakra, co se děje?!
Zamává mi blokem před očima a zoufale odfrkne, abych ji neignoroval.
Zhluboka se nadechnu a promnu si oči. Pak se chytím za kořen nosu. Říct to nahlas a uvědomit si to, co Desire dokázala udělat, je ponižující a komické zároveň. Myslel jsem, že v Dickovi má všechno… Nechtěl bych být teď na jeho místě. "Podvedla ho," vydechnu zmučeně a svraštím obočí.
"S kým?!" zaskřehotá Di a rozkašle se. Zvuk jejího hlasu mě zasáhne jako přílivová vlna. Ihned zpozorním a podám jí sklenku krve, aby se mohla napít a utišit svůj chrapot. Vyděšení se u ní pere s radostí. Hladově se napije a najde svůj hlas znovu. "S kým?!" Mluví tiše, ale odhodlaně. A už je slyšet i ten její zádumčivý sarkastický podtón.
Pousměju se. Měl jsem pravdu, hlas se jí postupem času vrátí. Položím sklenku na stolek, přeskočím svou maličkou a lehnu si na bok na své polovině postele. Hlavu si podepřu rukou a důmyslně se na ni zadívám, sledujíc přitom upřeně její reakce. "S tvou svačinkou…" Di nechápavě zavrtí hlavou a oči jí zvlhnou.
"Dick je viděl?" zasípe a tváří se nad míru vyděšeně a nechápavě.
Zúžím oči, jak se snažím rozluštit její pocity a přikývnu. "Oba jsme je viděli … Zrovna se dostávali navzájem na vrchol," zamumlám a ušklíbnu se.
Di se obličejem mihne stín, ale než stačí cokoliv zaskřehotat, ozve se tiché klepání na dveře.
"Dále," zamračím se a, když do dveří vejde červenající se a ubrečená Desire, uhnu pohledem. Di na ni hledí s nejvyšší dávkou opovržení a prská, co jí to její stav dovoluje.
"Je tu Dick?" řekne její sestra tiše a postaví se naproti naší posteli. Očima se zabodává do špiček svých bot. Tvář má celou od slz, oči zčervenalé a oblečení pomačkané v zápalu chtíče.
"Ne!" zaskřehotá odměřeně má maličká a zmučeně sebou trhne. Tváří se nadmíru ironicky a bezduše se šklebí, ale nevěřím, že právě tohle jsou její pravé pocity.
"Di, ty už mluvíš!" Váhavě se usměje a přijde k ní blíž, když však vedle své ďábelské sestry poklekne a chce ji chytit za ruku, má maličká se jí prudce vytrhne a zasyčí.
"Co sis sakra myslela?!" peskuje ji tiše a vrčí. "Dick tě miluje! Chováš se jako … děvka!" Její hlas zní zbědovaně. Náznakem s Desire zatřese, ale ještě nemá sílu.
"Ty už to víš?" vzlykne Desire a hodí po mně zbědovaným pohledem.
Jen se na ni mlčky dívám. Znovu se jí začínají otevírat rány, do hajzlu. Dick nebude moc šťastný, že ji bude muset zas zachraňovat a zrovna v takovou chvíli.
"Sežeň Dicka!" usykne sípavě Di, když se jí vůně krve dostane do nosu, až ho nakrčí. Donutí svou sestru posadit se vedle ní, ačkoliv jí to zřejmě není příjemné.
Přeskočím postel a jedním skokem vyskočím oknem a rozlétnu se do pochmurného počasí.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ája Ája | 19. ledna 2013 v 19:14 | Reagovat

Ahoj, promiň, že otravuji ale dala bys mi tu http://karinka28.blog.cz/1301/soutez-o-sperk-kdo-se-stane-vitezem prosím hlas pro  Áju? :-) moc ti děkuji :)

2 lenka lenka | 10. dubna 2013 v 21:14 | Reagovat

ahoj kdy bude pokračování?? :-)

3 Kakina .. Kakina .. | E-mail | 20. dubna 2013 v 8:26 | Reagovat

Kdy bude další kapitola..??

4 M. M. | 6. června 2013 v 20:20 | Reagovat

Prosím pokračovanie :)

5 Am Am | 11. srpna 2013 v 13:13 | Reagovat

kedy bude pokračovanie?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama